Letovisko Agios Georgios je v podstatě jižní předměstí hlavního města Naxos (Chora), které vlastně ani není letoviskem jako spíš pláží Agios Georgios, podle které je označována celá přilehlá oblast. Díky blízkosti hlavního města (možná 1 kilometr od centra města Naxos) je nejpopulárnějším a nejzaplněnějším letoviskem na ostrově Naxos. Najdete tu vše potřebné pro příjemné strávení dovolené. V okolí se nalézají nesčetné taverny či bary. Možnosti ubytovaní jsou nepřeberné. Pro dostatek zábavy se určitě nudit nebudete. Je třeba počítat s tím, že Agios Georgios je rušným místem. I tak je vhodné i pro rodiny s dětmi.

Pláž v Agios Georgios

Pláž v Agios Georgios

Velmi dlouhá pláž je pokryta jemným pískem. Najdou se zde místa s pozvolným vstupem do moře i místa s velkými vlnami. Se zvětšující se vzdáleností od města, se dmou do větší výšky i vlny.

Někdy se setkáte s tím, že je letovisko Agios Gergios označováno názvem Plaka. Nenechte se ale zmást, Plaka je letovisko ležící cirka 30km jižně od hlavního města Naxos (Chora).

Agios Georgios

Agios Georgios

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agios Georgios

Agios Georgios je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Agios Georgios či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Řecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)