Počasí na ostrově Kefalonie není ovlivňováno větry Meltemi, proto je období hlavní turistické sezony dlouhé a horké.

Vezměme to ale popořadě. Jaro je v Kefalonii sice deštivé, ale teplé. Teploty se vyšplhají na příjemných 15-20°C, ale v období od března do května zde v průměru naprší cirka do 45mm srážek. Díky tomu je zde plno stromů a květin.

Léto je dlouhé a velmi horké. Meltemi zde moc nepůsobí a vítr zde spíše jen tak občas pofukuje. Téměř nikdy není silný a nepříjemný, ale také moc neochlazuje. Během letních měsíců teploty často přesahují 30 stupňů.

Podzim je na Kefalonii teplý také, avšak pravděpodobnost deštěse opět velmi zvyšuje. Občas zaprší už i v srpnu a v září, v říjnu je déšť už relativně častý.

Aktuální počasí na ostrově Kefalonie a předpověď na další dny

[forecast location=“zmw:00000.1.16685″ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty na ostrově Kefalonie

Následující graf uvádí průměrné nejvyšší a nejnižší denní teploty na ostrově Kefalonie v jednotlivých měsících roku. Nezapomeňte ale, že na sluníčku mohou být teploty o dost vyšší!

 

 

Srážky na ostrově Kefalonie

Na grafu uvidíte průměrný měsíční úhrn srážek na ostrově Kefalonie a také průměrný počet deštivých dní v jednotlivých měsících roku.

 

 

Vlhkost vzduchu na ostrově Kefalonie

Na dalším grafu lze vidět průměrná vlhkost vzduchu na ostrově Kefalonie v jednotlivých měsících roku.

 

 

Počet hodin slunečního svitu během dne na ostrově Kefalonie

Tento graf přehledně ukazuje průměrný počet hodin během dne v jednotlivých měsící roku, po které na ostrově Kefalonie svítí slunce.

 

 

Teplota moře na ostrově Kefalonie

Následující graf vám ukáže vývoj průměrné teploty moře okolo ostrova Kefalonie v jednotlivých měsících roku.

 

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Máme pro vás aktuální zájezdy do Řecka a taky řadu Last minute dovolených v Řecku. Tak neváhejte a vyberte si tu nejzajímavější nabídku - dovolená v Řecku se vám bude líbit!