Oblíbebné letovistko Sarti leží na jihovýchodě Sithonie, asi 80 kilometrů od hlavního města Polygyru. Letovisko si oblíbily především rodiny s dětmi.

Místní pláž je dlouhá téměř 4 kilometry, takže každý z návštěvníků si zde jistě svoje místo pro požitek z vody a slunce jistě najde. Voda je průzračně čistá a pláž se jen mírně svažuje do hloubky. Přesto je ale nutná jistá opatrnost, jelikož někde se mohou vyskytnout i hlubší místa.

Sarti

Sarti

Vyznavači windsurfingu ocení poměrně vysoké vlny, které se zde často objevují. Kromě windsurfingu si sportovně založení turisté mohou vyzkoušet jízdu na kajaku nebo na vodních lyžích. V období, kdy jsou vlny mírné, na moře vyrážejí potápěči.

Vybavení pláže pamatuje na všechny věkové kategorie. Děti si zde mohu užít prolézaček a dětských atrakcí, pro dospělé jsou k dispozici skútry nebo čtyřkolky. Využít můžete i tenisový kurt nebo se projet na koni.

Kromě užívání si na pláži zde nechybí taverny, restaurace, bary. Pobavit se můžete rovněž při živé hudbě nebo na diskotékách. Suvenýry lze zakoupit v několika malých obchůdcích, potraviny zase v supermarketu.

Ubytovat se dá v hotelích, v soukromí nebo v kempu.

Krása letoviska Sarti

Krása letoviska Sarti

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Sarti

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Sarti? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Sarti nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do Řecka, nebudete litovat!