Letovisko Sani leží asi 50 kilometrů od hlavního města poloostrova Chalkidiki – města Polygyros. Na místě, kde nyní stojí luxusní středisko Sani, bývala kdysi bažina. Dnes je to letovisko s luxusně vybavenými hotely a v místním přístavu kotví jachty boháčů z celé Evropy.

Sani

Sani

Pláž v Sani je dlouhá několik kilometrů a je oceněná Modrou vlajkou Evropské unie. Můžete z ní dohlédnout přes linii jehličnatých stromů až na bájný Olymp. Pláž je pokryta jemným pískem, moře je průzračné. Turistické služby jsou perfektní. Na pláži se nalézá dostatek lehátek určených především hotelovým hostům. Najdete zde i středisko vodních sportů a půjčovnu sportovního vybavení.

Toto vše činí ze střediska komfortní centrum letní rekreace a je nutné počítat s vyššími cenami oproti okolním resortům.

Pláž u Sani

Pláž u Sani

V místě je i možnost dobrých nákupů a je zde poměrně pestrý kulturní život. V přírodním divadle můžete zažít tradiční festival, v letní galerii si prohlédnout výtvarná díla, v letním kině zhlédnout pěkný film.

Narazíte tu i na historické památky, například středověkou věž. Blízké okolí vás potěší krásnou přírodou s vzácnými zvířaty a rostlinami.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Sani

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Řecka a zajímá-li vás přímo destinace Sani, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Řecka a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Řecku je bezva!