Polichrono leží na východním pobřeží Kassandry, asi 60 kilometrů od hlavního města poloostrova Chalkidiki – města Polygyra. Název vesnice v překladu znamená „Velmi staré“. Toto pojmenování však neodpovídá skutečnosti, protože většina domů byla díky živelním katastrofám vybudována zhruba před padesáti lety. Budovy jsou postaveny v tradičním řeckém stylu a některé z nich vypadají opravdu starší. Kopce v okolí jsou porostlé olivovými háji.

Polichrono

Polichrono

Středisko Polichrono patří k oblíbeným destinacím pro rodiny s dětmi. Písečná pláž umožňuje pozvolný vstup do moře. Podél pláže vede městská promenáda s tavernami, restauracemi a kavárnami. Některé z nich se po setmění mění v noční kluby.

Středisko nabízí veškerý turistický servis. Ubytovat se můžete v moderních hotelích. Dlouhá písčitá pláž s čistou vodou nabízí skvělé možnosti pro příjemné strávení dovolené.

Ulice letoviska Polichrono

Ulice letoviska

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%



Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!



Dovolená Polichrono

Dovolená Polichrono je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Polichrono a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!