Počasí na Chalkidiki má středozemní charakter, jen s lehce většími rozdíly mezi minimálními a maximálními teplotami.

Mimo sezonu, v zimním měsících, se teplota pohybuje okolo nuly, zatímco na vrchlu sezony dosahuje rtuť teploměru až ke 30 °C. Větší teplotní rozdíly jsou také mezi jednotlivými částmi dne a to až 10°C.

V průběhu letních měsíců na Chalkidiki příliš neprší, nejvyšší srážkové úhrny jsou až v období od listopadu do ledna, kdy se průměrná teplota vzduchu pohybuje mezi 10-15 °C. V období od května do září se můžete těšit na teploty mezi 21-30°C.

Aktuální počasí na Chalkidiki a předpověď na další dny


[forecast location=“zmw:00000.101.16622″ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

[forecast location=“zmw:00000.70.16622″ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty na Chalkidiki

Následující graf uvádí průměrné nejvyšší a nejnižší denní teploty na Chalkidiki v jednotlivých měsících roku. Nezapomeňte ale, že na sluníčku mohou být teploty o dost vyšší!

Srážky na Chalkidiki

Na grafu uvidíte průměrný měsíční úhrn srážek na Chalkidiki a také průměrný počet deštivých dní v jednotlivých měsících roku.

Počet hodin slunečního svitu během dne na Chalkidiki

Tento graf přehledně ukazuje průměrný počet hodin během dne v jednotlivých měsící roku, po které na Chalkidiki svítí slunce.

Teplota moře na Chalkidiki

Následující graf vám ukáže vývoj průměrné teploty moře okolo Chalkidiki v jednotlivých měsících roku.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Ještě jste nebyli na dovolené v Řecku a nebo se do Řecka chcete vrátit? Neváhejte a projděte si aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Řecko nabízí. Nebudete litovat!