Přímořské středisko Nea Kallikratia leží na severu poloostrova Kassandra, vzdálené asi 35 kilometrů od soluňského letiště. Za poslední roky vyrostlo z městečka živé prázdninové letovisko.

Letovisko nabízí několik pěkných pláží. Mezi nejvyhledávanější patří pláž Vargia, která byla oceněna Modrou vlajkou za čistotu pobřeží a mořské vody. Pláž bývá v sezoně přeplněna návštěvníky, mezi nimiž je hodně jednodenních výletníků ze Soluně.

Nea Kallikratia

Nea Kallikratia

Další pláží je asi 800 metrů dlouhá písečná pláž Azure. Nechybí  zde bary a restaurace. Pláž nabízí dostatečné zázemí pro návštěvníky.

Pláž Geoponika Mykoniatika poskytuje návštěvníkům dostatek místa, je dlouhá jeden kilometr a široká 30 metrů. Její atraktivitu zvyšuje borový háj, který ji lemuje, a kde jsou umístěny rodinné penziony a domky s možností ubytování. Pláž je rovněž oceněna Modrou vlajkou.

Pláž v Nea Kallikratia

Pláž v Nea Kallikratia

V Nea Kallikratia oceníte množství přiměřené zábavy jak ve dne, tak i v nočních hodinách. Můžete zde posedět v kavárnách, restauracích nebo barech. V nočních hodinách jsou k dispozici noční kluby, které mívají otevřeno až do časných ranních hodin.

V letovisku Nea Kallikratia

V letovisku

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Nea Kallikratia

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Nea Kallikratia je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Nea Kallikratia či Last minute nabídek do Řecka.