Kallithea je živé letovisko. Můžeme konstatovat, že patří k nejnavštěvovanějším, nejlépe vybaveným a také k vysoce oblíbeným destinacím pro všechny věkové kategorie. Vyžití zde najdou rodiny s dětmi, milovníci adrenalinových vodních s portů a noční zábavy. Najdou se tu i klidná zákoutí pro ty, kdo po přílišném ruchu netouží.

Kallithea

Kallithea

Vesnička Kallithea byla založena v roce 1922 a její název v překladu znamená Krásná vyhlídka. Celá oblast má bohatou historii, jež spadá do starověkého Řecka. Svědčí o tom četné archeologické nálezy.

Ubytování je možné v zařízeních různých kategorií. Vyskytují se tu luxusní hotely i skromnější ubytování v soukromí. Zdejší kuchyně se přizpůsobuje návštěvníkům z celého světa, ale najdete tu i restaurace s tradičními řeckými specialitami.

Pro potraviny si můžete zajít do marketu. Kromě toho zde mají i obchůdky se suvenýry a tradičními řeckými výrobky – medem, vínem, či keramikou.

Hlavním turistickým lákadlem je krásná pláž se zlatavým pískem, průzračně čistou vodou a spoustou zeleně v okolí. Najdete zde veškerý servis nutný ke strávení příjemné dovolené -slunečníky, lehátka, možnosti vodních sportů, kvalitní občerstvení.

Pláž v letovisku Kallithea

Pláž v letovisku Kallithea

Nechybí tu pestrý noční život. Místní bary a kluby jsou v provozu až do ranních hodin. Vyskytují se tu i příjemné taverny a restaurace, kde u dobrého vína a lahodných pokrmů můžete prožít klidný večer.

Milovníky historie potěší možnost návštěvy archeologických nalezišť v okolí.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kallithea

Láká vás Kallithea? Hledáte-li zájezdy do destinace Kallithea, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Kallithea, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.