Hanioti leží na jihovýchodě Kassandry. Je to další středisko, které bylo vybudováno jen k uspokojení potřeb turistů. Vesnička Hanioti nabízí návštěvníkům zejména relaxaci a odpočinek. Nejčastějšími návštěvníky jsou mladé páry a rodiny s dětmi. Pro děti je upravena nabídka jídel v restauracích a najdete tu i dostatek dětských hřišť. Příjemnou dovolenou tu však mohou trávit všechny věkové kategorie.

Hanioti

Hanioti

Možnosti nákupů nejsou příliš rozsáhlé, ale v místních obchůdcích pohodlně nakoupíte potraviny. Vyskytují se tu i obchody se smíšeným zbožím a se suvenýry.

Ubytovat se můžete v zařízeních různých cenových relací,  podle osobních preferencí. K dispozici jsou jak luxusní hotely, tak levnější ubytování v soukromí.

Pláže v Hanioti jsou písečné s postupným vstupem do vody, což vyhovuje zejména malým dětem a starší generaci.

Zdejší pláže zatraktivňuje pohled na malé kopečky s nízkými lesíky v pozadí, bílý písek a modrá mořská hladina. Nabízí se zde i možnosti vodních sportů.

Pláž v Hanioti

Pláž v Hanioti

Hlučnou noční zábavu tu nehledejte. Pouze ve větších areálech se pořádají zábavné večery.

Kouzelné jsou však dlouhé večerní procházky po plážích při západu slunce a výborná kuchyně.

Máte možnost zapůjčení jízdního kola nebo motocyklu.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Hanioti

Dovolená Hanioti je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Hanioti a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!