Rekreační středisko Fourka obývá pouze několik set obyvatel. Leží asi 100 kilometrů od Soluně v kouzelné zátoce na západním pobřeží Chalkidiki. Jeho nekontrolované výstavbě musely ustoupit borovicové a cypřišové háje a na jejich místech byly vybudovány apartmánové domy a penziony.

Fourka

Fourka

Fourka je vyhledávána nenáročnými  návštěvníky, kterým postačí pouze příjemný pobyt na pláži. Je ale vybavena střediskem vodních sportů s půjčovnou šlapadel a vodních skútrů.

Patří k těm méně rušným letoviskům na Chalkidiki. Pro turisty je zde zajištěno dostatečné množství služeb, obchodů s potravinami a potřebným zbožím, marketů, taveren a restaurací. Nalézá se tu také půjčovna automobilů.

Při prohlídce vesnice a jejího okolí objevíte pěkné historické domy a kostely.

Pláž v letovisku Fourka

Pláž v letovisku Fourka

Zdejší pláž je dlouhá, pokrytá pískem a oblázky a za příznivých povětrnostních podmínek můžete dohlédnout až na bájný Olymp. Voda v moři je křišťálově čistá.

Některý ubytovací zařízení nabízejí vlastní bazén s lehátky, slunečníky a občerstvením.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Fourka

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Fourka a nebo další spoustu zájezdů do Řecka. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Fourka a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!