Nejdelší pláž ostrova, Mont Choisy, se nachází jižně od zálivu Grand Baie, mezi Trou aux Biches a Pointe aux Canonniers. Krásná pláž s bílým pískem, lemovaná přesličníky, je oblíbená turisty i místními lidmi, tudíž o víkendech bývá rušnější. Najdete tu monument, připomínající historicky první let z Mauritia na Réunion.

Mont Choisy

Mont Choisy

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.5 hvězdy
    4.5 / 5 (2 )
  • 90%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Až na toulavé psy krásná pláž

dne 2015-03-25 20:15:11

Opravdu krásná pláž, je jiná než ostatní pláže na Mauriciu, je tady mnohem větší klid. Pokud tady pojedete někdy později odpoledne, zůstaňte na západ slunce a dejte si k němu něco k jídlu v jedné ze zdejších bezva restaurací, které mají stoly skoro až v moři :-) Plavání je tady příjemné, protože tady nejsou vysoké vlny a i pod vodou je toho dost k vidění.
Dle místních se tady vyplatí jezdit přes týden, protože o víkendu sem jezdí hromada místních, takže tady bývá dost rušno. Jedinou věc, kterou bych vytknul je to, že tady pobíhali bezprizorní psi, což bylo trošku děsivé.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Nádherná opomenutá pláž!

dne 2014-12-31 04:45:45

Mont Choisy je jedno z nejkrásnějších a nejklidnějších míst Mauricia! je to několik kilometrů dlouhá písčitá pláž s jemným pískem, mírným svahem do moře, krásnou průzračnou vodou a příjemným stínem, který vytváří stromy podél pláže. Procházky tady jsou super, protože na pláži je obvykle jen hrozně málo lidí a je tady naprostý klid. Kolem pláže jsou příjemné restaurace, kde můžete sedět a dopřávat si místních specialit a mít přitom nádherný výhled na moře a prostě jen odpočívat. Na pláži jsou k dispozici lehátka takže zázemí tady nechybí. Jen tady nejezdí moc turistů, což je bezva, protože v okolí je spousta turisticky velmi oblíbených míst.Dovolená Mont Choisy

Mont Choisy je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Mont Choisy či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy na Mauricius, stačí kliknout sem a vybrat si :-)