Přímo v centru města Cagliari, v historické čtvrti Castello, stojí jedna z nejvýznamnějších památek města – Saint Remy Bastion. Tato stavba yla pojmenována po prvním piemontském místokráli Baronu ze Saint Remy Filippo-Guglielmo Pallavicinim. Nyní je hojně využívána k pořádání prestižních akcí.

Saint Remy Bastion

Saint Remy Bastion

Co nabízí Saint Remy Bastion

Stavbu tvoří dvě patra spojené schodištěm, na které navazuje krytá chodba končící pod majestátním Vítězným obloukem, který nese dvě terasy – terasu větší Umberto I a vyšší Věž Saint Catherine , odkud si můžete vychutnat jeden z nejmalebnějších výhledů na město. Obrovská terasa Umberto I a pod ní ležící galerie Passeggiata Coperta byla navržena roku 1896 Giuseppem Costa e Fulgenzio Setti.

Památka je postavena v klasickém stylu s bílými a žlutými vápencovými sloupy, byla inaugurována v roce 1901. V průběhu II. světové války byl oblouk velmi poškozen, ale dnes zde stojí zcela zrekonstruovaný.

Galerie Passeggiata Coperta byla využívána nejdříve k pořádání různých banketů, ovšem během války sloužila jako úkryt pro obyvatele, kteří přišli bombardováním o svá obydlí.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Saint Remy Bastion

Dovolená Saint Remy Bastion je dobrou volbou pro každého, koho láká Itálie. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Saint Remy Bastion a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!