Sirolo je malá obec se starobylým centrem v regionu Marche. Má krásné historické centrum s úzkými uličkami a terasovitě uspořádanými domky. Hlavní náměstí leží na vrcholu útesu a je z něj nádherný výhled na Jaderské moře a pohoří s národním parkem Monte Conero. Bez problémů se můžete posadit v některém z místních barů či kaváren, dát si výbornou zmrzlinu a kochat se okolím.

Sirolo Sirolo

© poludziber / Shutterstock.com

Co nabízí Sirolo

Sirolo získalo modrou vlajku udělovanou za čistotu moře a v roce 2000 byla místní pláž jednou z deseti pláží, které získaly ocenění zlaté palmy za neznečištěné pobřežní vody.

Oblázkové pláže jsou od města zhruba 800 metrů daleko a jsou známé především díky dvěma útesům, Dvojčatům, vyčnívajících  z moře.

Pláž v Sirolo

Pláž v Sirolo

Kdo se vydá až k Monte Conero, užije si výlet nádhernou přírodou a bude moci ochutnat zdejší víno, Rosso Conero, které se lisuje ze stejných hroznů Montepulciano jako víno Chianti.

Sirolo je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí strávit klidnější dovolenou nejen na pláži, ale líbí se jim také procházky čistou, nezničenou přírodou či se věnují sportu.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Sirolo

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Sirolo a nebo další spoustu zájezdů do Itálie. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Sirolo a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!