Národní park Kerinci Seblat nabízí opravdový klenot – největší primární deštný prales na Sumatře.

Mezi chráněné druhy rostlin, které v parku rostou, jsou Kantung Semar (Nephents Ampularia), orchideje a tropické stromy. Mezi chráněné druhy živočichů patří sumatérský tygr, medvědi, jeleni, různé druhy primátů a ptáků.

Národní park Kerinci Seblat Národní park Kerinci Seblat

© Indonesia Tourist Information, www.indonesiatouristinformation.com

Před návštěvou národního parku si musíte vyřídit povolení SIMAKSI, které získáte od Hlavního úřadu řízení národního parku II (PTN II) Khatib Sulaiman street No.46 Padang, telefon / fax: 0751-447668.

Nezapomeňte si do batohu přibalit náhradní oblečení, zásoby jídla i pitné vody, stan, svítilnu, soli proti hadům, tabák k zabránění kousnutí pijavicím a prstředky proti komárům.

V národním parku Kerinci Seblat V národním parku Kerinci Seblat

© Apa Aja Lah..., http://paapaajalah.blogspot.cz

Navštívit můžete také vodopád Lumpo. Je zde také nejvyšší hora Sumatry Gunung Kerinci, vysoká 3805 metrů a jezero Danau Gunung Tujuh. Pro případný výstup na místní hory si naplánujte dvoudenní výlet.

Jak Národní park Kerinci Seblat navštívit

Nejsnadněji se do parku dostanete z města Painan nebo Solok Selatan. Z mezinárodního letiště Minangkabau musíte nejdříve do města Padang a pak až do Painanu vypůjčeným autem.

Ve městě Painan se nahlásíte na Office of Lumpo Resort, které najdete za autobusovým nádražím a místním marketem, a ukážete povolení ke vstupu SIMAKSI, které získáte na Central Office of the Management of National Park II (PTN II) v Padangu.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Národní park Kerinci Seblat

Láká vás Národní park Kerinci Seblat? Hledáte-li zájezdy do destinace Národní park Kerinci Seblat, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Národní park Kerinci Seblat, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.