Pláž Selong Belanak patří mezi nejprestižnější pláže na Lomboku, především z pohledu krásy a čistoty na pláží. Na každém zakřivení pláže je kopec a celkově pláž, ležící 49 km od Maratamu, vypadá jako podkova. Je součástí Selong Belanak Bay, která leží u Indického oceánu. Asi čtvrtina jižní strany pláže je osídlena místními lidmi. Žije zde zhruba 40 rodin, které pracují jako rybáři, díky čemuž se oblast není vhodná na plavání.

Pokud máte rádi vodní sporty, doporučujeme navštívit severní stranu pláže, kde místní nenajdete.

Pláž Selong Belanak

Pláž Selong Belanak

Pláž Selong Belanak – tipy a doporučení

Pokud se na pláž Selong Belanak vydáte na skútru, doporučujeme se zeptat na cestu místních lidí, jelikož trasa k pláži není nikde značena. Z Maratamu se k ní dostanete za necelé 2 hodiny po trase k mezinárodnímu letišti na Lomboku. U mešity Jami Penunjak se dejte na jih, cesta vás dovede přímo na pláž.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Pláž Selong Belanak

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Indonésie a zajímá-li vás přímo destinace Pláž Selong Belanak, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Indonésie a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Indonésii je bezva!