Národní park Taman Safari, neboli také Indonézský safari park, jsou vlastně tři parky v Bogoru v oblasti západní Jávy, v Mount Arjuno na východě Jávy a na Bali, známé jako Taman Safari I., II. a III. (který je označován častěji jako Bali Safari & Marine park). Nejpopulárnější z nich je přitom Taman Safari I. (u města Bogor).

Spíše než národní parky bych je označil jako zoo.

Národní park Taman Safari

Národní park Taman Safari

Národní park Taman Safari I.

Park o rozloze 170 hektarů se nachází poblíž dálnice spojující Jakartu s městem Bandung, zhruba 80 km od  Soekarno-Hatta International Airport.

Je domovem tygra bengálského, medvěda majaského, žiraf, orangutanů, slonů či varana komodského. Návštěvníci mohou parkem projet autem a být tak zvířatům nadosah. Pokud se rozhodnete v parku přenocovat, máte na výběr z několika bungalovů a kempů. Za malý poplatek se můžete vyfotit s místními lvíčaty, tygry, orangutany či leopardy.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Národní park Taman Safari

Láká vás Národní park Taman Safari? Hledáte-li zájezdy do destinace Národní park Taman Safari, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Národní park Taman Safari, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.