0
0

Rad bych zjistil neco o letovem provozu mezi Havanou a ostruvkem pod Kubou ktery se jmenuje Cayo Largo…lodni preprava pry neexistuje ? diky Ivan

0
0

Ahoj Ivane,

letenky lze rezervovat zpravidla přes Cubajet, ale ty stránky jsou hrozné a v půlce případů mi to nenašlo žádné spojení.

Doporučuji proto, pokud tomu něco nebrání, jít cestou, kterou využívá většina turistů (a která v konečném důsledku vyjde i levněji), a to využít lokální agentury, které zařizují pobyty na Cayo Largo a zařídit si přímo v Havaně hotel i s dopravou. Doprava je většinou zajišťována vrtulníky, v ceně je pak i jízdenka na letiště a doprava do hotelu. Je to asi nejpohodlnější způsob zajištění.

Počítej s tím, že na Cayo Largo nenajdete žádné „casas“, protože tam nejsou žádní místní, u kterých by se dalo bydlet. Jsou zde prakticky jen all inclusive hotely. Je tady tuším jeden malý hotýlek pro potápěče a vím, že tam je i nějaká vila od jednoho italského touroperátora, ale vzhledem k tomu, že na ostrově nejsou snad žádné klasické obchody s jídlem či nehotelové restaurace, je to pak docela problém, když človek to all inclusive nemá. Takže opravdu rezervovat vše dohromady, ideálně u touroperátorů přímo v Havaně či jinde na Kubě, kde se budete pohybovat. Ony ty balíčky doprava+ubytování+jídlo vyjdou i cenově nejlépe, než rezervovat letenku, k tomu samostatně hotel atp.

Ty balíčky lze rezervovat i přes internet dopředu, ale není to přes oficiální prodejce, ale vesměs přes lidi, kteří vše na Kubě zařídí. Je to trošku riskantní (pokud bys touto cestou chtěl jít, musíš si na internetu najít reference někoho, komu to svěříš), osobně bych se touto cestou asi nevydával a raději si vše zařídil až přímo během pobytu na Kubě.

Tak dobré pořízení a šťastnou cestu, byť až za rok!

Ondra, MAHALO.cz

Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .