Batubulan

Umělecká vesnička s krásným chrámem ležící v západní části oblasti Gianyar, proslavená především tanečními představeními Barong, Kecak a kamenným řezbářským uměním nejen v Indonésii.

Představení v chrámu vesnice Batubulan

Představení v chrámu vesnice Batubulan

Zároveň je to také hlavní dopravní uzel mezi sedmi městy (Denpasar, Badung, Gianyar, Bangli, Klungkung, Karangasem a Sinharaja).

Celuk

Prosperující vesnice díky tradičním výrobkům ze zlata a stříbra, které pronikly na místní i mezinárodní trh.

Zlatníci ve vesnici Celuk

Zlatníci ve vesnici Celuk

Mas

Jedna z umělecky zaměřených vesnic, specializovaná na umělecké řezbářství z každodenního života na Bali. Patří mezi nejznámější na celém ostrově.

Řezbář z vesnice Mas

Řezbář z vesnice Mas vyřezává kokosový ořech

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 3.5 hvězdy
    3.5 / 5 (2 )
  • 70%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Zajímavá možnost nahlédnout do procesu výroby

dne 2015-01-17 07:12:28

Zajímavé vesnice, které nabízí možnost zakoupení všemožných výrobků, které se zde dělají. Každá vesnice se přitom specializuje na jiný druh produktů, což mi přijde nepochopitelné a zajímavé. Ale v Asii to tak asi chodí :-) Chcete-li nakoupit originální suvenýry nebo se podívat řemeslníkům "pod ruce", neváhejte. My zde jen projížděli a zastavili ve dvou obchůdcích, v jednom byly ceny podle nás vysoké (ale neumíme v tomto případě stříbro moc ocenit a ani místním nevěříme natolik, abychom zde nakupovali a nemuseli se bát, že nás nějak oblafnou) a v druhém jsme nakoupili jen drobnosti.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Možnost vidět výrobu rukodělných výrobků

dne 2014-11-10 13:01:22

Tyto vesnice nabízí především možnost vidět výrobu různých výrobků (ze dřeva, ze stříbra atp.), především výroba věcí ze dřeva se nám moc líbila. Spousta domů ve vesnici jsou řemeslníci, kteří své výrobky distriuují po celém ostrově a můžete si přímo u nich něco i zakoupit.
Často je vše organizováno tak, že se jdete podívat do výroby, jak se co dělá atp., udělají vám krátky výklad a pak vás naženou do obchodu, kde si můžete něco koupit.
Až sem pojedete, mějte představu o cenách, protože někteří obchodníci vám budou zboží nabízet za podstatně vyšší cenu než je cena reálná a běžná.
Nicméně nakoupit zde suvenýry není vůbec problém, protože věcí zde mají na prodej opravdu spoustu, vybere si každý a kvalita obvykle bývá na velmi vysoké úrovni.Dovolená Vesnice Mas, Batubulan a Celuk

Klikněte pro zobrazení nabídky Vesnice Mas, Batubulan a Celuk: zájezdy nebo Vesnice Mas, Batubulan a Celuk: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Vesnice Mas, Batubulan a Celuk!