Nádherný historický park Taman Sukasada s velkým rybníkem a historickými stavbami, známý jako Puri Taman Ujung, postavený v roce 1921 posledním králem Karangasem.

Vodní palác Taman Sukasada

Vodní palác Taman Sukasada

Byl navržen jako místo odpočinku a relaxace pro krále a jeho rodinu. V průběhu času z něj zbyly jen ruiny, nicméně byl zrekonstruován a nyní vypadá opravdu majestátně.

Výhled na areál vodního paláce Taman Sukasada

Výhled na areál vodního paláce Taman Sukasada

V podstatě je podobný vodnímu paláci v Tirta Gangga, ale je daleko rozsáhlejší, vodní plochy jsou zde větší a není zde kladen takový důraz na detail. Místo tak není až tak útulné, přesto je opravdu krásné a rozhodně za návštěvu a krátkou procházku stojí. Už jen kvůli krásným výhledům po okolí a hezkým stromům a rostlinám, které zde rostou.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 3.33 hvězdy
    3.33 / 5 (3 )
  • 66.6%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Hezké místo, ale tak nějak bez duše

dne 2015-05-09 09:06:46

Tento vodní palác je hezké místo, kde můžete v klidu strávit třeba celý den odpočíváním v některém z balé, ležením na trávě a nebo procházením se okolo umělých vodních ploch. Ale jinak zde není moc co dělat. Je vidět, že je celé místo umělé, není historické a z mého pohledu v porovnání s vodním palácem Tirta Gangga toto místo nemá moc duši.
Ale hezké je, o tom nepochybujte a je také o dost větší než Tirta Gangga, takže zde není opticky tolik lidí (navíc turisté zde skoro nejezdí).
Když jej vynecháte, o nic nepřijdete. Když zde pojedete, zaplatíte drobné vstupné a celý areál můžete mít za hodinku prohlédnutý.Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Nic moc

dne 2015-02-06 07:07:22

Narazili jsme na toto místo náhodou, když jsme jeli z Amedu a projížděli kolem. Šli jsme se sem projít a strávili tady asi hodinu času. Na sluníčku a v tom horku se tady o moc déle nedalo vydržet. Pavilony byly obsazené místními, kteří si tady dělali rodinné výlety spojené s piknikem a tlačit se k nim se nám nechtělo. tak jsme se prošli a zase jeli dál. V podstatě to tady za návštěvu nestojí, ale některá zákoutí jsou hezká. Celkově je to pěkné místo, ale nic zajímavého tu není.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Pěkný park, ale nenabízí nic víc než jen možnost se projít

dne 2014-11-21 23:53:10

Vodní palác Taman Sukasada je rozsáhlý udržovaný areál, který je ideální pro strávení klidného odpoledne. Je ideální pro procházení se a nebo třeba piknik v některém z krytých balé. Pokud ale nemáte mnoho času, zvolte raději palác Tirta Gangga, který je útulnější a podle mého názoru i hezčí. Taman Sukasada nám přišel jako větší bratr Tirta Ganggy, který udělali pro místní. Je to hezké místo, ale za návštěvu stojí jen když pojedete okolo, jinak ne.Dovolená Taman Sukasada

Klikněte pro zobrazení nabídky Taman Sukasada: zájezdy nebo Taman Sukasada: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Taman Sukasada!