Park Leon Levy Native Plant Preserve byl založen v roce 2009 na ploše 25 akrů.

Nachází se v Governor´s Harbour na ostrově Eleuthera a provozuje ho Bahamy National Trust. Financuje ho nadace Leona Levého. Je to první park na ostrově Eleuthera. Stal se ekologickým vzdělávacím centrem a působí jako zařízení pro šíření původních druhů rostlin a stromů.

Národní park Leon Levy Native Plant Preserve Národní park Leon Levy Native Plant Preserve

© Leon Levy Foundation,

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (2 )
  • 80%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Hezke, ale...

dne 2014-12-30 10:47:41

Tohle misto ma velmi dobre ohlasy takze jsme se jej rozhodli navstivit taky. Vstup je opravdu krasny, cele welcome centrum je udrzovane a moc hezke s fontankou atp. Problem je, ze pri prochazce rezervaci prochazite pres dzungli plnou hmyzu a otravnych komaru. V nekterych mistech se to uz nedalo ani vydrzet, tak jsme to nedosli cele, otocili se a sli zpatky.
Celkove mam dojmy smisene - bud nam nefungoval repelent a nebo jsou komari v techto mistech odolni. Bud jak bud, je to moc hezke misto, ale havet nam jeho prohlidnu bohuzel pokazila :-(Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Velké překvapení na Eleutheře

dne 2014-12-26 11:46:43

Tuhle zahradu jsme navštívili spíše jen náhodou a bylo to pro nás obrovské překvapení, protože s jedná opravdu o nádherné místo plné rostlin a stromů s krásnou atmosférou. Tip: jděte na prohlídku s místním průvodcem, jsou to lidé s opravdu širokými znalostmi, kteří vám řeknou spoustu zajímavostí o Bahamách a jejich fauně a flóře. My měli průvodce, který se jmenoval Ethan a byl opravdu skvělý.
To vše se vstupným pouhých cca $10, takže není co řešit.Dovolená Národní park Leon Levy Native Plant Preserve

Láká vás Národní park Leon Levy Native Plant Preserve? Hledáte-li zájezdy do destinace Národní park Leon Levy Native Plant Preserve, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Národní park Leon Levy Native Plant Preserve, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.