Lucyan National Park nese jméno Lucyanů, původních obyvatel Bahamských ostrovů. Jsou zde zmapované nejdelší podvodní jeskynní systémy na světě, v délce více jak šest kilometrů. Některé z jeskyní odhalují důležité detaily života na ostrovech, v době před Kolumbem. Do různých ekosystémů vedou naučné stezky a dřevěné chodníčky. Pro veřejnost jsou otevřeny dvě velké jeskyně. V jeskyních je zakázáno koupání, pro potápění je nutné zvláštní povolení.

Národní park Lucyan National Park

Národní park Lucyan National Park

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.67 hvězdy
    4.67 / 5 (3 )
  • 93.4%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Zážitek!

dne 2015-02-26 05:06:53

Kamarád nám doporučil tenhle národní park s tím,že sem máme vyrazit vlastním autem na celý den a nikoli v rámci organizovaných výletů, které se dají koupit ve městě. Byla to skvělá rada, protože se zde dá strávit bez potíží celý den. Už samotný příchod přes mangrovy je krásný a když dojdete na Golden Beach, spadne vám čelist z té krásy. Opravdu jedno z nejhezčích míst nejen na ostrově ale na celých Bahamách!
Jeskyně, které se dají prohlédnout, jsou už jen třešničkou na tomhle krásném zážitku, který moc doporučuju všem, kdo se sem budou moct podívat.
Pro nás největší překvapení z celého pobytu na Bahamách.Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Dokonala plaz!!!

dne 2015-01-18 03:24:10

Byli jsme zde s jednim mistnim ,ktery nas provadel a doporucil nam vyrazit prave sem. Mistni plaz Gold Rock Beach je opravdu dokonala. Skvele koupani i pro decka, spousta krasnych lagun, jeskyni, proste nadhera! Rozhodne nejhezci plaz, kterou jsme na ostrove videli.Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Vstup na pláž zpoplatněn?

dne 2014-12-05 18:45:37

Jeli jsme sem v rámci cca tříhodinového výletu. Místo je to moc hezké, ale proč se platí vstup na pláž nechápu.Dovolená Národní park Lucyan National Park

Chcete-li vyrazit na dovolenou na Bahamy a zajímá-li vás přímo destinace Národní park Lucyan National Park, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů na Bahamy a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená na Bahamách je bezva!