Inagua National Park byl založen v roce 1965 a zabírá plochu 287 čtverečních mil. Je známý po celém světě jako největší hnízdiště pro kolonii plameňáků. Vyskytuje se jich zde asi 60 tisíc. Tito ptáci před několika lety téměř vyhynuli. V roce 1997 byl Inagua National Park uznán jako mokřad mezinárodního významu. Ve vnitrozemí ostrova Great Inagua vede cesta k jezeru Windsdor. Domov tu mají tříbarevné volavky, velké růžové volavky a hnědí pelikáni.

Great Inagua National Park

Great Inagua National Park

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Pro birdwatchery raj

dne 2015-03-02 06:28:32

Jel jsem na Inaguu v ramci placeneho vyletu a je to ostrov s par krasnymi plazemi. Hlavni atrakci je ptactvo, kdy se zde udajne da pozorovata az 150 druhu ptactva a jedna se tak o vyhledavane misto mezi birdwatchery.Dovolená Národní park Inagua National Park

Dovolená Národní park Inagua National Park je dobrou volbou pro každého, koho láká Bahamy. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Národní park Inagua National Park a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!