Conception Island National Park byl založen v roce 1971 a je dislokován v North of Rum Cay (ostrůvek nedaleko ostrova San Salvador). Stal se  důležitým útočištěm pro stěhovavé ptáky, mořské ptáky a želvy zelené. Má také historický význam. Patří mezi ostrovy, kde prý přistál Kryštof Kolumbus.

Národní park Conception Island National Park Národní park Conception Island National Park

© Bahamas National Trust (http://www.bnt.bs/_m1731/The-National-Parks-of-The-Bahamas/Conception-Island-National-Park)

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (1 )
  • 100%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Dokonale opuštěné místo

dne 2015-01-26 05:32:06

Na Conception island jsme vyrazili z Floridy, dá se sem totiž dostat na plachetnici. Není to nic levného, ale s přáteli jsme o tomhle ostrůvku slušeli a rozhodli se jej navštívit. Byla to skvělá volba!
Ostrov je opravdu překrásný, naprosto opuštěný a bez známek zásahu lidí. Je zde zakázáno dělat spoustu věcí, cílem je ochrana přírody, která je zde nádherná! Od spousty želv, krásných malých jezírek s průzračně modrou vodou, přes nedotknuté korálové útesy překypující životem (jedny z nejlepších na Bahamách, pro potápěče - je zde možnost wall divingu a stojí to tady opravdu za to), krásné mangrovy, pár bezva pláží, až po neskutečnou hvězdnou oblohu, budete-li mít možnost zůstat zde až do tmy (ta je zde opravdu hustá a tolik hvězd jako tady uvidíte blíže civilizaci jen stěží).
Conception island je opravdový nezničený ráj a doufám, že se sem ještě někdy vrátím. Je to nádherné místo!Dovolená Národní park Conception Island National Park

Láká vás Národní park Conception Island National Park? Hledáte-li zájezdy do destinace Národní park Conception Island National Park, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Národní park Conception Island National Park, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.