Když se řekne dovolená v Asii nebo exotická dovolená, tak se většině lidí vybaví na prvním místě Thajsko. Možná už dnes není zahaleno takovým tajemstvím jako ještě před pár lety, ale stále se jedná o nejnavštěvovanější a nejoblíbenější exotickou destinaci.

Ptáte-li se, proč tomu tak je, odpověď je poměrně snadná – neuvěřitelně dobrý poměr kvalita/cena. Thajsko je totiž tak pestrobarevnou směsicí vjemů, vůní a chutí, že očaruje v podstatě každého, kdo se rozhodne jej navštívit.

Koh Chang

Dovolená ve stále ještě neobjeveném ráji – ostrov Koh Chang

Od opravdu nádherné přírody se stovkami ostrovů, ostrůvků, osamělých skalisek v moři, pláží s bělostným pískem lemovaných kokosovými palmami, bohatou zelenou džunglí ve vnitrozemí přes fascinující a věčně se usmívající thajce až po údajně nejlepší kuchyni celé Asie – tohle všechno vám Thajsko nejen nabídne, ale doslova vám to bude nutit, dokud nezkusíte a nepropadnete mu stejně jako tisíce lidí před vámi. A že jste slyšeli, že je v Thajsku levně? No nebojte, vyčistit uši nepotřebujete, slyšeli jste opravdu dobře – Thajsko je tak levné, že si tam připadáme i my – často ještě chudí Češi – jako v pohádce.

Obrovskou výhodou Thajska je to, že je opravdu obrovské, takže poznat jej celé se snad během jedné dovolené nedá, proto i poznávací zájezdy do Thajska, které lze koupit, se dělají zpravidla buď jen do jedné části země a nebo jsou to dlouhé okruhy, na které je potřeba vyhradit si dostatek času. V každém případě stojí za to vytipovat si z Thajska místa, která vás budou zajímat nejvíce, protože přesun z jedné strany země na druhou není nic komplikovaného, takže člověk může opravdu vidět to, co jej skutečně zajímá.

Koh Tao

Dovolená na Koh Tao je synonymem skvělého potápění a šnorchlování

Ať už pojedete na hornatý sever, na trek do džungle za místními kmeny lidí žijící mimo civilizaci, nebo budete chtít relaxovat na ostrůvcích v jižní části Thajska, či se vydáte do některého z mnoha krásných národních parků – dovolená v Thajsku vás vždy nabije velkou energií. Možná za to mohou i místní lidé, kteří dělají své zemi, které se říká „země tisíců úsměvů“, opravdu čest.

Pokud se rozhodnete se do Thajska vydat, těšte se, litovat rozhodně nebudete. Snad Vám i náš web pomůže k tomu, aby Vaše exotická dovolená v Thajsku byla co nejlepší.

Wat Phra That Doi Suthep

Bez návštěvy jednoho z tisíců thajských chrámů se vaše dovolená v Thajsku neobejde

 • Hodnocení uživatelů

 • Hodnocení: 0 hvězdy
  0 / 5 (0 )
 • 0%
 • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%

 • Pláž
  User: %
 • Cenová úroveň
  User: %
 • Nákupní možnosti
  User: %
 • Zajímavosti v okolí
  User: %
 • Noční život
  User: %
 • Vhodnost pro děti
  User: %


Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Thajsku

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do Thajska je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do Thajska.