Kolébka lidstva – tak bývá nezřídka označována Tanzánie – země na východním pobřeží střední Afriky, kde se doslova psaly dějiny lidského pokolení. Právě z území dnešní Tanzánie totiž údajně pochází lidé v podobě, v jaké je známe dnes.

Národní park Selous

Národní park Selous

Tanzánie ale není jen poutavý příběh z historie lidstva o tom, jak se z jeskyní Afriky první lidé rozutekli do celého světa. Tanzánie – to je hlavně ta opravdová Afrika se vším, co k tomu patří. A mám na mysli především divokou a nespoutanou africkou přírodu s obrovskými planinami, vysokými horami. Mezi vší tou přírodní krásou pak většina lidí očekává obrovská stáda zvířat všech možných druhů a vzhledů – a to vše zde opravdu najdete! Dovolená v Tanzánii je pak s přírodou a s poznáváním tanzanských národních parků doslova spojená.

Národní park Tarangire

Národní park Tarangire

Ve fascinujících národních parcích jako je světoznámé Serengeti či Ngorongoro (a samozřejmě ve spoustě dalších) můžete zažít opravdové africké safari, kdy budete sedět/stát v jeepu s průvodcem a kolem Vás budou pobíhat divoká zvířata prakticky na dosah ruky. Pokud jste někdy snili o tom, jaký je to pocit, pak vězte, že je to opravdu zážitek na celý život, který stojí za všechnu námahu. A i proto jsou zájezdy do Tanzánie tak žádané, dovolená v Tanzánii je totiž něco, co se nezapomíná – to vám garantuji.

Západ slunce nad národním parkem Serengeti

Západ slunce nad národním parkem Serengeti

Pokud se rozhodnete se do Tanzánie vydat, těšte se, protože vzpomínky, které si z této skutečné Afriky odvezete, Vám nikdo nevezme.  Proto ať už do Tanzánie pojedete kdykoli a budete zde dělat cokoli, litovat nebudete. Snad Vám i náš web pomůže k tomu, aby Vaše exotická dovolená v Tanzánii byla co nejlepší.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Tanzánii

Máme pro vás aktuální zájezdy do Tanzánie a taky řadu Last minute dovolených v Tanzánii. Tak neváhejte a vyberte si tu nejzajímavější nabídku - dovolená v Tanzánii se vám bude líbit!