Nejvhodnější a nejčastěji využívaný způsob, jak se dopravit na Seychely, je pochopitelně letecká doprava.

Letecká doprava na Seychely

Z mezinárodního letiště na Mahé zajišťuje letecká společnost Air Seycheles přepravu na ostatní ostrovy. Několikrát denně jsou zajištěny letecké spoje mezi ostrovy Mahé a Praslin. Další, ale už ne tak časté spoje jsou z letiště Mahé na ostrovy Frégate, Bird, Denis, Desroches a Alphonse. Ostrov La Digue bohužel letecké spojení nemá. Na ostrov Silhouette a na některé další ostrovy léta helikoptéra.

Letadlo Air Seychelles Letadlo Air Seychelles

© NadyaEugene / Shutterstock.com

Hledáte-li levné letenky na Seychely a nebo levné přelety mezi seychelskými ostrovy, podívejte se do našeho online vyhledávače letenek.

Lodní doprava na Seychely

Hlavní město Victoria na ostrově Mahé je mezinárodní a největší přístav země. Denně odtud vyplouvá 2-3x moderní katamarán na ostrov Praslin. Několikrát denně jsou vypravovány škunery na trase Mahé-Praslin, Praslin-La Didue. Několik společností zabezpečuje lodní dopravu na Vnější ostrovy.

Autobusová doprava na Seychelách

Pravidelná autobusová doprava je zabezpečena pouze na ostrovech Mahé a Praslin. Většinou chybí označení zastávek, nastupuje se „na znamení“. Do autobusu není možné vzít větší zavazadlo.

Autobus na Seychelách Autobus na Seychelách

© bubutu / Shutterstock.com

Taxi

Taxi jezdí pouze na ostrovech Mahé, Praslin a La Digue. Ve dne se dostanete kamkoliv, v noci může být problém taxi sehnat.

Na ostrově La Digue se můžete přepravovat pronajatým kolem nebo zkusit volské potahy, které vás dopraví i do hotelu.

Volské taxi na Seychelách

Volské taxi na Seychelách

Pronájem auta na Seychelách

Pronajmout auto na Seychelách lze pouze na ostrovech Mahé a Praslin. K vypůjčení auta potřebujete platný cestovní pas, mezinárodní řidičský průkaz a musíte být starší 21 let. Pro pobyt více jak 3 měsíce musíte získat místní řidičský průkaz.

Chcete-li si půjčit auto na Seychelách, podívejte se do naší levné online autopůjčovny!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Seychelách

Chtěli byste vyrazit na zájezd na Seychely? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Seychely nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená na Seychelách je skvělá volba!