Letovisko Pefki leží na jižním pobřeží ostrova nedaleko od Lindosu.

Od severu po hlavní silnici projedete až k Lindosu a potom sjedete dolů do Pefki. Vyjedete přímo v centru. Cesta z Lindosu nám sem trvala cirka 15 minut, čehož jsme využívali k tomu, že jsme se sem jezdili stravovat do restaurací, které jsou v Pefki levnější než ty v silně turistickém Lindosu.

Pefkos

Pefkos

Pokud jedete od jihu, odbočíte u Lordos doprava. Dál pojedete asi 4 kilometry podél pobřeží, až dorazíte do cíle.

Pefki je stará rybářská vesnice ležící přímo na pobřeží, jež díky turistickému ruchu vyrostla v příjemné letovisko. Kombinuje se zde atmosféra klidné rybářské vesničky s moderními ubytovacími kapacitami. Ubytovat se můžete v malých rodinných apartmánech nebo taktéž v luxusních hotelových komplexech.

Vede tudy, mimo centrum letoviska, silnice do vnitrozemí.

Zátoka u letoviska Pefkos

Zátoka u letoviska Pefkos

V letovisku najdete několik nádherných pláží. Hlavní pláž Pefki je dlouhá asi 700 metrů. Nabízí kompletní plážové vybavení včetně občerstvení a možnosti využití sportovních aktivit.

Vedlejší pláže jsou pro změnu klidné a částečně ukryté před ruchem okolního světa.

Až se dostatečně nabažíte slunění, koupání a ostatních plážových aktivit, můžete se projít v pěkném prostředí. Hotely a apartmány jsou citlivě zasazeny do původní zástavby.

Limanaki beach u Pefkosu

Limanaki beach u Pefkosu

Téměř všude jsou po obou stranách silnice zahrady, obchody, taverny a bary. Diskotéky žijí rušným nočním životem téměř až do rána.

Objevíte zde i klidnější místa, jež nabízejí romantiku a procházky v tlumeném večerním osvětlení.

Když k tomu všemu připočítáte všudypřítomnou zeleň, pozvolný vstup do vody a celkové vybavení letoviska, je Pefki vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně rodin s dětmi.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Pefki (Pefkos)

Dovolená Pefki (Pefkos) je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Pefki (Pefkos) a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!