Kapverdské ostrovy (nebo chcete-li zkráceně Kapverdy) jsou pro mnoho turistů, kteří na ně vyrazí na zájezd, absolutně neznámým místem, o kterém mají pouze mlhavou představu.

To, že toto souostroví leží kousek západně od Afriky a nabízí krásné pláže, které nejsou nepodobné těm egyptským, jsou informace, které mnohým turistům stačí k tomu, aby se zde vydali na dovolenou a je pravdou, že chybu rozhodně neudělají! Zbylé chybějící informace totiž každý jednoduše získá na MAHALO.cz 🙂

Santa Maria na ostrově Sal

Santa Maria na ostrově Sal

Proto by asi byla škoda o Kapverdských ostrovech nezjistit více a nezkusit během dovolené na Kapverdách aspoň nějaký ten výlet do okolí, který by vám více přiblížil, jak se na Kapverdách žije, jak vypadají kapverdská městečka a že vnitrozemí jednotlivých ostrovů může být opravdu velice různorodé a často dosti fascinující! Navíc místní lidé jsou velmi milí a přátelští a pořádají řadu úžasných festivalů, tak proč se o tyto zážitky připravit, že 🙂

Pláž na ostrově Maio Pláž na ostrově Maio

© Atilla Bertalan, www.atlantic-islands.com

V současné chvíli pořádá zájezdy na Kapverdské ostrovy pouze několik cestovních kanceláří a ty navíc zpravidla jezdí na ostrovy Sal či Boa Vista, které jsou sice moc hezké, ale nenabídnou vám tak úžasnou krajinu jako některé z dalších ostrovů v kapverdském souostroví. Možná proto stojí za to porozhlédnout se a zkusit si zajistit poznávací zájezdy na Kapverdy, který vám umožní tyto ostrovy poznat více.

Život pod sopkou v Cha das Caldeiras na ostrově Fogo

Život pod sopkou v Cha das Caldeiras na ostrově Fogo

Přecijen toho, co Kapverdské ostrovy nabízí, je opravdu mnohem více než jen písčité pláže a turistické resorty a byla by škoda z Kapverd nevidět více.

Udělejte si proto i vy dovolenou na Kapverdách zajímavější a vyražte na místa v okolí, která by vám jinak zůstala utajena. Uvidíte, že se vám budou líbit. Na Kapverdách je navíc bezpečno, takže se není potřeba obávat.

Vnitrozemí Sao Antao

Vnitrozemí Sao Antao

Dovolená na Kapverdách za to prostě stojí, tak si ji moc užijte! My pak budeme rádi, pokud po vaší dovolené na Kapverdách napíšete cestopis z Kapverd a nebo se podělíte o nějakou vaši zajímavou zkušenost.

Předem vám za to patří velké MAHALO!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Kapverdských ostrovech

Ještě jste nebyli na dovolené na Kapverdských ostrovech a nebo se na Kapverdské ostrovy chcete vrátit? Neváhejte a projděte si aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Kapverdské ostrovy nabízí. Nebudete litovat!