Golfo di Marinella leží na východě ostrova Sardínie v oblasti Costa Smeralda. Patří k nejexkluzivnějším na ostrově. Nabízí nádherné pláže s bílým pískem, romantickými zátokami, skalisky vystupujícími z moře a jedinečnou přírodou.

Golfo di Marinella

Golfo di Marinella

Pobřeží je obrostlé typickou středomořskou vegetací. Převládají zejména nízké křoviny macchií. Okolo zálivu se zvedají pahorky, které ho chrání před větrem a nepříznivými klimatickými podmínkami. Na jednom z okolních kopců stojí kostelík Nostra Signora de su Monte.

Pláže Marinella vybízí k nejrůznějším vodním sportům – vodní skútry, windsurfing, šlapadla, paragliding. V menších zátokách pak naleznete dostatek soukromí.

Záliv Golfo di Marinella

Záliv Golfo di Marinella

Nedaleko pláží stojí mezi rozkvetlými zahradami apartmánové komplexy a další ubytovací zařízení.

Celá oblast je známá tím, že tu svá sídla vlastní nejbohatší a neznámější osobnosti. V zálivu směrem k Porto Rotondo se rozkládá pozemek Silvia Berlusconiho.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Golfo di Marinella

Dovolená Golfo di Marinella je dobrou volbou pro každého, koho láká Itálie. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Golfo di Marinella a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!