0
0

Nemáte někdo zkušenosti s tím, když jedu do Indonésie se zastávkou v Thajsku pak do Malajsie, Indonésie, Malajsie, Lombok, Bali a zas přestup v Malajsii směr Indie, jak se řeší těchto více vstupů do té Malajsie, nevíte někdo? (I když se píše, že tam vízum není, tak jak je to takhle s opětovným navštívením)

1
1

Ahoj Eliško,

je to úplně v pohodě, dostaneš pokaždé do pasu razítko se vstupem na 90 dní. Tak jen musíš mít v pase místo :-) My tam z Thajska taky několikrát za sebou vlezli a bylo to bez problému.

Co se platnosti povolení ke vstupu týče, koukni na web MZV (důležité je, že pro některé malajské státy neplatí).

Hezkou dovču!

Dan

  • Eliška Bouchalová
    Ahoj Dane,děkuji moc za odpověď. Moc mi to pomohlo. Bála jsem se, že mě pak nepustí třeba znovu do té Malajsie, když už jsem tam před tím byla :-). Já právě plánuji i pár dní být v Singapuru a v Kuale Lumpur. Takže začátek Thajsko, pak Malajsie, Sumatra a pak směr Lombok (ale to léta právě zas přes Malajsii), z Lomboku na Bali a z Bali směr Indie (což zas léta přes Malajsii).Na web jsem se dívala, ale nevěděla jsem, zda třeba není nějaká výjimka, když takhle za sebou to opětovně navštívím :)Děkuji a hezký večer.Eliška
Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .