0
0

Lidi, nevite, zda je stale aktualni dostat vizum v Egypte až po příletu na letišti? Kontaktovala jsem ambasadu, ale nikdo nereaguje a telefony vyzvani, nevim co jim je, neví někdo něco, nebyl někdo z vas ted v Egypte, konkretne Kahira

1
0

NO JESTE POCKAM, JESTLI MI ODEPISOU NEBO ZAVOLAM JESTE A UVIDI SE, POKUD BY SITUACE BYLA JINAK, NEMELA BYCH MOC CASU SI HO VYRIDIT TADY

  • Ondra, MAHALO.cz
    Pokud se ti podaří něco zjistit, napiš prosím, bude to určitě zajímat i další cestovatele. Díky!
0
0

Ahoj,

je to pořád stejné, ale záleží i odkud do Egypta letíš. Pokud z EU, mělo by to být v pohodě, ačkoli zrovna ta Káhira je do budoucna opravdu lehce nejistá.

Co mám zprávy, víza na letišti letos normálně vydávají dál, ačkoli se loni objevily zprávy, že individuálním turistům je vydávat přestanou.

Ondra, MAHALO.cz

 

0
0

No, taky to vsude hledam, i nektere agentury mi rekli, že viza by se meli vydavat normalne, ale že si to mam radeji zjistit na amabasade v Praze, tam ale nikdo nic, už tam pisu asi 14 dni a žádná odezva a na vsech dopurecenzých strankach o aktualni vizove informatice, piší, že si to mam zjistit prave tam. Jistota je proste jistota

  • Ondra, MAHALO.cz
    Je to tak, jistota je jistota. Mám známé, kteří tam letos letěli a bylo to v pohodě, takže bych asi byl v klidu, ačkoli je situace v Egyptě nestálá.
Zobrazuji 3 výsledky
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .