0
0

V naší výletové nabídce máme mimo jiné i kratší výlet na moře velkou žlutou katamaránovou lodí. Tentokrát se naši klienti pro něj rozhodli právě proto, že začíná ve 13 hodin po poledni a končí v 17 hodin odpoledne. Tedy žádný náročný výlet, ale za to s nabitým programem.

Nejprve jsme museli od přístaviště připlout ke korálovému útesu, a pak už se stačilo jen dívat a obdivovat podmořský svět přes velká skleněná okna, která jsou v „lyžích“ katamaránu situovaná pod mořskou hladinou. Otevřel se před námi svět podmořských květin (korálů) a domov ryb. Aniž bychom se namočili, mohli jsme vše pozorovat na vlastní oči. Každý měl v očích obdiv, co všechno naše příroda dokáže vytvořit.

A aby to nebylo málo, když jsme přijeli k dalšímu korálovému ostrovu, loď zastavila a kdo chtěl, mohl si bezplatně zapůjčit přímo na lodi šnorchlovací pomůcky a vydat se spolu se zkušeným potápěčem obdivovat mořskou přírodu v jejím mokrém prostředí. A rozhodně to stálo za to. Kdo ještě nikdy předtím nezkusil šnorchlovat na otevřeném moři, byl neobyčejně okouzlen podmořským světem. A potom, když už byli zpět na lodi, říkali mi, že nic krásnějšího ještě nezažili.

Než jsme se vydali na zpáteční cestu, dostal každý malé občerstvení, které opravdu všem přišlo vhod.

A aby se nikdo při cestě zpět nenudil, posádka lodi zinscenovala arabskou svatbu se svatebním průvodem a tancem.

Výlet utekl „jako voda“ a zase máme o jeden příjemný zážitek více.

http://www.ckalex.cz/detail-destinace-delegat-denik/?ArtID=301

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .