0
0

A začaly nám prázdniny, a to nejen v České republice, ale i tady v Egyptě. V tomto období máme moře nejteplejší, přesahuje teplotu 30 stupňů celsia, večery jsou zde nádherně teplé a romantické.

Vyšli jsme si s našimi klienty poznávat noční Hurghadu, a to do jejího nejkrásnějšího místa – „Marína“. Byl s námi i pan Imed, ředitel egyptské cestovní kanceláře.

Nejprve jsme obdivovali překrásné soukromé jachty, zakotvené zde v přístavu, blýskající se novotou a luxusem, a také lodě, se kterými se jezdí na potápěčské safari. Klasické potápění s kyslíkovou bombou v Rudém moři nemá žádnou konkurenci.

Po prohlídce přístavu jsme se zastavili v útulné restauraci na drink, protože nám v tom teplém vzduchu docela vyschlo v krku. Povídali jsme si tak trochu o všem, ale hlavně o postavení a životě Egyptských žen. Trochu jsem je překvapila tím, že jsem jim vyvrátila jejich domněnku, že egyptské ženy jsou poslušné, slepě následují svého manžela a bez připomínek ho poslouchají. Podle toho, co jsem zde poznala, můžu říci, že to je trochu jinak. Egyptské manželky jsou pravým příkladem „krku, který hýbá hlavou“. Ale to je na delší vyprávění…

Nakonec se šlo na diskotéku na pláži, ale to už bylo beze mne. Druhý den jsem se dozvěděla, že naši klienti se dostali do svého hotelu až o půl páté ráno, a že „to stálo za to“.

http://www.ckalex.cz/detail-destinace-delegat-denik/?ArtID=254

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .