0
0

A máme tady další prosluněný den! Tak proč jen ležet na pláži! Vždy’t jsme u Rudého moře, u jednoho z nejkrásnějších korálových moří. Rudé moře je skvělé nejen na koupání, ale rovněž na pozorování fascinujícího života pod hladinou moře. Je to místo, kde je korál stále ještě na některých místech živý a právě zde zažijete úžasné chvíle pozorováním tichého, ale úchvatného živého světa pestrobarevných ryb a korálů. Korál se stává více a více vzácností, proto se na něj nesmí šlapat, dotýkat se ho a hlavně jej trhat!

Aby jste měli taky možnost tuto krásu vidět, můžete s námi vyrazit na výlet, který nazýváme – Ostrov Giftun, stejně jako to udělali naši klienti. Vyrazili jsme časně ráno, abychom vše co jsme měli v plánu stihli. Neprve jsme dorazili do maríny-přístavu, kde jsme se nalodili na příjemnou jachtu. Vyjeli jsme k ostrovu Giftun, a cestou jsme měli první zastávku na šnorchlování. Vybrali jsem právě taková místa, kde skrz šnorchl uvidíte korálový útes s jeho pestrobarevnými rybami. Za odpoledne jsme stihli šnorchlovat dvakrát a plni dojmů jsme se vrhli na oběd, který byl pro nás připraven na lodi.

Zatímco jsem obědvali a odpočívali, kapitán už zamířil k ostrovu, který se jmenuje Giftun. Museli jsme přestoupit na menší lodku, protože ty velké jachty by mohly poničit pobřeží. Uspěšně jsme dorazili ke břehu a měli jsme možnost zůstat na ostrově, kde jsme prožili pár báječných chvil. Ostrovu říkáme Egyptské Tahiti, protože je tam krásný bílý písek a neuvěřitelně tyrkysově modré moře. Ač se nikomu nechtělo zpátky, museli jsme se nalodit a vyrazit! Bylo těžké opustit tak krásné místo, ale za odměnu nám na zpáteční cestě bylo dopřáno vidět delfíny, kteří se z ničeho nic objevili blízko naší lodi! To byl opravdu zážitek a vidět delfíny v jejich přirozeném prostředí – to byla tečka za nádherně stráveným dnem na moři!

http://www.ckalex.cz/detail-destinace-delegat-denik/?ArtID=560

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .