0
0

Hotel Triton Empire Inn

Tento hotel je spíše pro nenáročné hosty. Pokoje i toalety jsou čisté, ale výhled na rozestavěné domy trochu kazí celkový dojem. Hotel využívá služeb sousedícího Triton Empire Hotelu. Hotel nabízí pokoje 1/3. Stravování formou polopenze. Pokoje jsou vybaveny televizí, satelitem, telefonem, klimatizací a balkonem. Trezor, fén a bankomat jsou k dispozici na recepci. Pláž je vzdálena asi 5 minut chůze a vstupuje se na ni přes hotel Triton Empire Beach Resort.

Hotel Ocean View Hotel

Luxusní hotel, vzdálený 45 minut od centra, se skládá ze dvou budov a jeho kapacita je 236 pokojů. Standardní pokoje 1/3. Zhruba 70% výhledu je na lagunu, zbytek na krásné zahrady. Vybavení hotelu: směnárna, trezor, 4 restaurace, bary, připojení na internet. Vybavení pokojů: TV, satelit, telefon, lednička, minibar, klimatizace, dále fén na vyžádání na recepci. Stravování pouze formou all inclusive. 2 bazény – přes zimu vyhřívané, stolní tenis. Za poplatek fitness, masáže a sauna. Animační programy pro děti 3x týdně. Hotel není vhodný pro hendikepované. Lagunová pláž u hotelu. Moře je vzdáleno 1 km. Hotel působí velmi romanticky a já ho jedině doporučuji.

Hotel Shedwan Golden Beach

Hotel se nachází v centru El-Dahar a 7 km od letiště. Stravování možné formou polopenze. Vybavení hotelu: internet, bary, mnoho různých restaurací, trezor, směnárna. Pokoje klimatizované, s telefonem, TV, satelitem, balkónem či terasou. Kapacita 1/3. Animační programy, potápěčské centrum, volejbal, fotbal, squash, dětské hřiště, masáže, fitness, sauna. Slunečníky a lehátka zdarma. Hotel s velmi příjemnou atmosférou, vhodný pro rodiny i partnery.

http://recenze.zajezdy.cz/25-egypt-hurghada-luxor-karnak-kahira-a-pyramidy-v-gize-recenze-hotelu.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .