0
0

Nikdy v životě jsem na delfíní show nebyl, takže očekávání bylo veliké a už teď musím konstatovat, že předčila mé očekávání.

Z hotelu nás odvezl autobus do staré části Sharmu k delfináriu. Slunce pálilo jako o život, takže jsme seděli v klimatizovaném autobuse do doby, než nás začali pouštět do areálu delfinária. Usadili jsme se na lavice spartánského stylu a po chvilce čekání začalo vystoupení, nejprve nám představili hlavní aktéry vystoupení, dva delfíny, které nechali vyskočit z vody na břeh bazénu.

Delfíni předváděli různé kousky, skoky, tanečky apod. Pěkné a efektní bylo malování obrázku delfínem, jeho trenér mu dával do tlamy štětce namočené v různých barvách a delfín nakreslil sebe v bazénu. Ať už skutečně maloval delfín a nebo spíš jen držel štětec v tlamě a jeho trenér odvedl hlavní díl práce tím, že zručně pohyboval papírem, není podstatné, protože to bylo tak či tak pěkné.

Potvrdilo se mi jen tvrzení, že delfíni jsou velice inteligentní tvorové, kteří dokáží neuvěřitelné kousky, vystoupení bylo velice krásné, až dojemné. Nelze dokonale popsat vše co bylo k vidění, proto přikládám soubor fotografií a všem, kteří se do Sharmu chystají, mohu tento výlet vřele doporučit. Již si přesně nepamatuji cenu tohoto výletu, myslím, že to bylo okolo 15dolarů za osobu i s dopravou, každopádně vím, že jsem si po vystoupení říkal, že i dvojnásobek bych považoval za přijatelnou cenu.

http://www.etravel.cz/zazitky/detail/531

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .