Pro mnoho lidí je Bali spojováno s něčím opravdu tajuplným, exotickým, nepoznaným. A je pravdou, že ač je tato indonéská destinace v posledních letech opravdu hojně navštěvovaná turisty, pro které je exotická dovolená na Bali často splněným snem, stále má mnoho co nabídnout a pro spoustu lidí i po opakované návštěvě přináší radost z poznávání nového.

Západ slunce u chrámu Uluwatu

Západ slunce u chrámu Uluwatu

Bali je skutečným klenotem Indonésie, neboť zde dochází ke smíchání několika skvělých ingrediencí, ze kterých prostě nemůže vzniknout nic horšího než nádherný ostrov plný milých lidí, tajuplných chrámů a svěžího vnitrozemí. Ostatně je to také důvod, proč jsou poznávací zájezdy na Bali často vyprodané hodně dopředu – poznat tento ostrov s průvodcem je pro mnoho cestovatelů lákadlem, které si nemohou nechat ujít.

V každém případě proto na své cestě na Bali nezůstaňte celý pobyt na jednom místě. Byla by to obrovská škoda, vždyť Bali nabízí tolik krásných míst, tolik skvělých pláží, tolik možností k procházkám a trekům, že by to byl skoro hřích 🙂 Neváhejte a zajistěte si průvodce nebo si zaplaťte výlet do okolí – vyjde to levně a poznáte zajímavá místa, která prostě nemůžete minout.

Nusa Penida

Ostrov Nusa Penida

Bali je opravdovým rájem pro každého cestovatele a každý si zde najde to, co od cestování hledá. Samozřejmě v okolí hlavního města je potřeba počítat s davy turistů, ale čím dál od Denpasaru budete, tím víc budete v kontaktu s místními lidmi, kulturou a tím lepší zážitky si z Bali odvezete.

Plaž v letovisku Kuta Plaž v letovisku Kuta

© Netfalls - Remy Musser / Shutterstock.com

Ať už se rozhodnete cestovat na Bali jakkoli a dělat zde cokoli, jeďte, nebudete litovat! A snad Vám tento web pomůže k tomu, aby Vaše exotická dovolená na Bali byla co nejlepší.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Bali

Dovolená na Bali je dobrou volbou pro každého, koho láká vyrazit na Bali. Podívejte se na aktuální zájezdy na Bali a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem, vybrat si a objednat!