Klidné letovisko jižně od Kuty, Jimbaran, se pyšní několika luxusními hotely a pláží s jemným bílým pískem. Původně rybářská vesnička, která se v 80. letech minulého století začala měnit v luxusní místo, se dodnes pyšní tržištěm s dary moře.

Pláž v letovisku Jimbaran

Pláž v letovisku Jimbaran

Nádherný západ slunce si můžete vychutnat v jedné ze tří restaurací přímo na pláži, společně se širokou nabídkou místních rybích delikates.

V Jimbaranu je také univerzita se zhruba 500 studenty, kteří si zvyšují svou kvalifikaci ve filosofii, kultuře, ekonomii či žurnalistice.

Typické plážové restaurace v Jimbaranu

Typické plážové restaurace v Jimbaranu

Jak se do letoviska Jimbaran dostat

Do Jimbaranu se pohodlně dostanete autem, nebo taxíkem přímo z letiště za zhruba 80 000 Rp. Pokud jste si v Jimbaranu zajistili ubytování, odvoz vám zajistí pracovník hotelu.

Můžete také využít autobusovou dopravu Trans Sarabagita, která odjíždí v pravidelných intervalech a v Jimbaranu zastavuje.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Jimbaran

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Jimbaran? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Jimbaran nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy na Bali, nebudete litovat!