Horké prameny Tabanan se nachází ve vesnici Penatahan na břehu řeky. Turistům jsou zde k dispozici malé lázeňské bazény s horkou vodou.

Horké prameny Tabanan se nachází nedaleko vesnice Penatahan, 20 minut od města Tabanan. Horká voda vyvěrá z hlubin země a napouští i bazénky, ve kterých se můžete koupat. Toto místo je oblíbené i mezi místními, kteří jej společně s turisty navštěvují, aby zde mohli relaxovat a léčit svá kožní onemocnění.

Horké prameny Tabanan Horké prameny Tabanan

© Little Miss Bali, http://littlemissbali.wordpress.com

Horké prameny leží nedaleko chrámu Pura Luhur Batukaru a leží ve svahu kopci s vyhlídkou na údolí řeky. Ve spodní části areálu hned u řeky je situován hlavní bazének, další menší jsou pak přímo ve svahu. Horka voda pochází z hory Batukaru a protéká i přes vesnici Penatahan.

Nachází se zde hotel, restaurace a malé lázně, které z tohoto místa dělají oblíbenou turistickou destinaci v oblasti.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 3 hvězdy
    3 / 5 (4 )
  • 60%
  • (4)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Moc hezké místo, nečekejte zázraky a nejezděte sem v noci

dne 2015-04-28 14:24:01

Tyhle horké prameny a malá jezírka u nich, jsou moc hezké místo. Ale nečekejte od něj opravdové lázně. Jedná se v podstatě jen o malinké bazénky napájené vodou, která zde vyvěrá. Voda není moc horká, ale je příjemné se do jezírek naložit uprostřed džungle.
Bazénky mají několik nevýhod - jsou malé, takže pokud se zde potká více lidí, je tu rychle plno. Je zde jen minimální zázemí, takže pokud se něco nezmění, doporučuji si vzít pití i svačinu s sebou. Nejezděte sem po setmění, je zde tma (když jsme zde byli, nebylo zde žádné osvětlení, museli jsme přijet další den za světla).
Pro každého není koupání v teplé vodě v balijském klimatu úplně vhodné, tak na to taky myslete. Ale jinak se jedná o velice netradiční místo a zážitek.Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Zklamání

dne 2015-04-20 05:05:07

Horké prameny pro nás byly zklamáním, protože nebyly moc horké. Navíc jezírka (bazény) jsou opravdu hodně malá, takže jsme se tam jednu chvíli docela mačkali. Ale prostředí bylo moc hezké. Příště bych sem jela spíše navečer, ale zas nevím co komáři :)Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 2*: 2">
2 /5 stars

O nicem

dne 2015-02-20 16:10:34

Prijeli jsme k veceru, byla tam desna tma, nikde nikdo... bylo to spis strasidelne. Voda nebyla ani buh vi jak tepla, tak jsme se zase otocili a jeli pryc.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Hezké, ale asi ne pro děti

dne 2014-10-26 09:26:09

Horké prameny Tabanan jsou zvláštním místem, u kterého zastavte, pojedete-li okolo. Nabízí příjemnou relaxaci a hezké výhledy. My zde byli asi hodinku, nejdříve jsem měla obavy z toho, být ve vodě s cizími lidmi, ale když jsm byla ujištěna, že voda protéká, tak jsem to riskla. Je to příjemné, ale žádný zázrak to není.Dovolená Horké prameny Tabanan

Dovolená v destinaci Horké prameny Tabanan? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů na Bali a vyberte si ze všech dostupných možností!