Itálie je úžasná země. Plná nádherných míst, o kterých vám často neřekne žádný průvodce a která často objevíte jen díky tomu, že do nich prostě zabloudíte. Ať už se budete toulat v italských Alpách, kolem nádherných italských jezer a nebo jen v okolí některého plážového letoviska, můžete si být jistí, že vás Itálie pokaždé překvapí svou rozmanitostí a krásou.

Italské Alpy

Italské Alpy

Už jen neskutečně krásná italská města (a nemusí to být nutně Řím) vám vyrazí dech. Architekturou, atmosférou, příjemnými lidmi a samozřejmě vynikající kuchyní. Dát si v rychlosti jedno espresso v baru, nebo si zajít na skvělou italskou pizzu je prostě povinnost, kterou by si měl splnit každý, kdo do Itálie vyrazí na dovolenou.

Zájezdy do Itálie jsou samozřejmě velmi oblíbeným zbožím, třebaže se sem zpravidla nelétá (vyjde to docela draho), pokud tedy nemluvíme o italské Sicílii, která je tak specifická, že by mohla být zemí sama o sobě 🙂 Proto počítejte s tím, že nejlepší letoviska a nejoblíbenější hotely a apartmány bývají často velmi rychle vyprodány. S nákupem dovolené proto příliš neotálejte, ať si nemusíte vybírat jen z toho, co zbylo.

Cinque Terre

Cinque Terre

Pokud máte malé děti, neváhejte a vyražte do Itálie, protože Italové malé děti milují! Uvidíte, jak budou nadšení, když kolem nich půjdete a jak se k dětem budou mít. A třeba dostanete i nějakou zmrzku zdarma 😉 Prostě Itálie a děti jdou opravdu k sobě!

Koloseum v Římě

Koloseum v Římě

Dovolená v Itálii je ale skvělá volba, ať už dítě máte či nikoli. Můžete si zde vymyslet prakticky libovolný program, od trekování v horách a nebo výšlapu na Vesuv (skvělý zážitek mimochodem!) přes poznávání historie této země (a že je hodně bohatá!) či jen korzování po italských městech, nakukování do butiků a restaurací. A kapitolou samou o sobě je samozřejmě dovolená na italských plážích. Od severu k jiho totiž v Itálii narazíte na nádherné pláže, často ukryté v malebných zátokách, které nabízí jak vynikající zázemí tak často i možnost najít osamocené místo.

Pláž Mattinatella v Apulii

Pláž Mattinatella v Apulii

Prostě a jednoduše, ať už do Itálie pojedete na organizovaný zájezd busem, nebo sem pojedete vlastním autem a nebo poletíte letadlem, stačí mít oči otevřené a uvidíte, že vás Itálie zaskočí možnostmi, které turistům nabízí.

Viva Italia!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Itálii

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do Itálie je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do Itálie.