Stejně jako je neuvěřitelně pestrá samotná Indonésie může být pestrá i dovolená, kterou v této asijské zemi strávíte. Prakticky máte na výběr takřka veškeré myslitelné aktivity – obrovská rozloha a rozmanitost Indonésie vám může nabídnout vše, po čem toužíte.

Nusa Penida

Nusa Penida

Chcete relaxovat na nádherných plážích? Není problém! Chcete zkoumat exotickou přírodu a faunu? A nebo byste rádi podnikli výšlap na některou z indonéských sopek? Co takhle se tváří v tvář setkat s komodskými draky a nebo s orangutany na ostrově Kalimantan? Potápění u Bali? Tradiční tance a gamelanová hudba? Skvělá kuchyně? Milí lidé? Historické památky? …. možností je prostě TOLIK, že vám nebude stačit všechen čas života, abyste Indonésii poznali celou!

Západ slunce nad chrámem Pura Ulun Danu Bratan

Západ slunce nad chrámem Pura Ulun Danu Bratan

V každém případě je jisté, že ať už si vyberete pro svou dovolenou ostrov Jáva (známé historické památky a přírodní scenérie), Kalimantan (orangutani), Bali (tradiční styl života), Lombok (nádherná sopka Rinjani), Komodo (místní obří ještěři), Flores (potápění), Sulawesi (turismem nedotčená rajská příroda), Papua a nebo kterýkoli z tisíců dalších ostrovů, zažijete spoustu exotických chvil, na které budete s láskou vzpomínat do konce svých dnů.

Borobudur

Borobudur

Určitě neváhejte a podnikněte třeba i okružní plavbu okolo Indonésie a nebo s baťohem vyražte na cestu napříč Indonésií (běžné jsou cirka měsíční pobyty, během kterých stihnete to hlavní z celé Indonésie). Garantuji vám, že budete z Indonésie a jejích obyvatel nadšení stejně jako my.

Vrak lodi Liberty

Potápění k vrakům lodí v Indonésii

Indonésie je nepřeberná směsice kultur, vlivů a tradic, která se vám dostane pod kůži a budete se sem chtít vracet stále znova a znova. Pusťte si na podkres tradiční indonéskou gamelanovou hudbu a přečtěte si články, které o Indonésii máme na MAHALO.cz.

Příjemné čtení!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Indonésii

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do Indonésie je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do Indonésie.