0
0

Dobry den,

Shanim vietnamské dongy,smenarny asni banky nenabizeji,tak prosim o radu ci odkaz nebo cokoliv jineho jak je sehnat

0
0

Ahoj,

jedeš do Vietnamu a nebo je potřebuješ na něco tady v ČR?

Pokud se chystáš do Vietnamu, směň si pár amerických dollarů a po příletu si vyber dongy z bankomatu přímo ve Vietnamu a nebo vyměň ty americké dollary. Osobně doporučuji nechat si nějaké dollary u sebe jako rezervu a spíše vybrat z bankomatu.

Vyplatí se kvůli tomu otevřít si účet třeba u Equabank, která má výběry v zahraničí skoro zdarma (9 Kč), takže jediný poplatek, který tam je, je o něco horší směnný kurz, ale pokud nebudeš vybírat hodně vysoké částky (vyšší desítky tisíc či stovky tisíc Kč), je to v pohodě.

Jsou i jiné varianty, jak levně převést peníze do cizí měny, ale tento je nejjednodušší. Osobně to tak zpravidla řeším taky.

Ondra, MAHALO.cz

  • Dagmar Blažková
    Ahoj Ani jsem necekala tak rychlou odpověď,diky Na cestování bohuzel nepotrebuji,mam to jako darek kamaradovi k narozeninam,ale tezko sehnatelne..
  • Ondra, MAHALO.cz
    Chápu… Hele tak to jedině sledovat inzertní servery, lidi se jich tam sem tam zbavují, ale není to zrovna časté. Pak už jedině kontaktovat nějakou CK, která do Vietnamu jezdí. Bohužel víc neporadím, osobně žádné dongy nemám, ale můžu se zeptat kamarádů, jestli náhodou nějaké nemají. Kolik jich potřebuješ?
Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .