Vyřešený
0
0

dobrý den,chtěla bych poprosit o radu a zkušenost s cestováním na Seychely na vlastní pěst. Kolik stojí doprava z Mahe na Praslin lodí nebo letadlem. také zhruba ceny potravin a vody. moc děkuji za každou odpověď. jana

Nejlepší odpověď
1
0

Ahoj Jano,

z Mahe na Praslin tě ferry vyjde asi na 49 EUR/osoba/jeden směr. Na La Digue to vyjde o trošku dráž (cirka 63 EUR). Děti mají lístky cirka za polovinu a jde koupit lístek i do lepších kajut. Booknout si lístek můžeš třeba tady.

Co se cen týče, hodně záleží na tom, jak a kde se chceš stravovat. Obecně jsou výrazně dražší hotelové restaurace, ty ostatní vychází lépe. Ceny na Seychelách najdeš v tomto článku.

Obecně počítej s tím, že Seychelly nejsou úplně levná destinace. Ceny tady jsou zvláště v turistických resortech vyšponované nahoru. Dá se určitě při troše snahy ušetřit, ale nějaké baťůžkářské ceny tady skutečně čekat nelze.

Jet sem se ale rozhodně vyplatí!

Až si budeš bookovat ubytování na Seychelách, koukni na náš vyhledávač, stejně tak se podívej i pokud by sis chtěla půjčit auto.

Měj se krásně!

0
0

Chápu 🙂

Taxi na ostrovech jsou, počítej s cenami od cirka 20 do 50 EUR/jízda, podle vzdálenosti. Taxi se dá pronajmout i na celý den nebo třeba půlden, počítej pak s částkami okolo 200 EUR nebo v druhém případě 150 EUR. Zkus smlouvat, hodně bude záležet i na tom, kdy se na Seychely vypravíš (zda bude mimo sezonu nebo bude plná sezona a všichni budou mít dost klientů a tím pádem nebudou mít důvod moc slevovat ze svých cen).

Pokud si chceš ostrovy projet a být nezávislá, rozhodně si auto půjč, v naší online autopůjčovně bohužel Seychely nemáme, tak to můžeš zkusit až přímo na místě po příletu. Vyjde to v konečném důsledku asi zhruba stejně jako taxi, ale člověk si zajede v klidu kam chce a kdy chce a nemusí brát ohled na to, že na něj někde čeká taxikář. Je to prostě pohodlnější…

Ondra

0
0

Moc děkuji za odpověď.. Zvažuji všechny možnosti tak jsem. vděčná za každou radu.. Je možné na ostrově využití taxi? Nebo je lepší si půjčit auto?

Zobrazuji 3 výsledky
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .