0
0

Prosím o info. -RYBOLOV i sladkovodní KRABI a okolí. Děkuji

0
0

Zdravíme, záleží, co přesně bys potřeboval vědět.

V Thajsku a v této oblasti (Khao Lak, Phuket, Krabi) obzvlášť, je rybářství poměrně rozšířené, a to právě co se turistického rybolovu týče. Není problém si domluvit výlet na den či několik dní, vybrat si z několika společností (různá výbava, kvalita lodí, různé zkušenosti posádky) a oblastí, kde bude rybolov probíhat. 

Ceny se mohou dost různit, nicméně počítej s cirka 4500BTH/den, je možné vzít s sebou i pozorovatele (nerybáře), který bývá výrazně levnější. V ceně výletů je samozřejmě jídlo apod. 

Opravdu záleží na tom, co konkrétně budeš hledat, ale na místě se stačí poptat, projít okolo jednotlivých mol a případně se zeptat i v restauracích, které nabízí čerstvé ryby a uvidíš, že nabídek budeš mít vícero – od nejlevnějších s místími rybáři až po „profesionály“ zaměřené na rybolov s turisty. 

Petr, MAHALO.cz!

0
0

Jen ještě připomínám – nezapomeň smlouvat, smlouvat a když už budeš mít pocit, že to víc nejde – zase smlouvat 🙂

Rozhodně neber první cenovou nabídku, protože tímto způsobem se v celém Thajsku pomalu a jistě kazí ceny (samozřejmě to neplatí jen o rybolovu, ale i o všech ostatních službách). Dle mých pozorování za to mohou především turisté z Ruska, kteří se asi chtějí „ukázat“ a proto většinou nesmlouvají. Thajci si pak myslí, že běloch prostě má dost peněz a šponují ceny jak jen to jde.

Zobrazuji 2 výsledky
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .