0
0

Ahoj! Jedeme v listopadu s přítelem na Srí Lanku na západ do části Thalwila do Marawily do hotelu Club Palm Bay. Chci se zeptat, jak je to s půjčováním aut, skútrů. Chceme se vydat do Negomba, Colomba a do sirotčinců, eventuálně na čajové plantáže. Na kolik vyjde půjčení? Je lepší skútr, nebo auto. Jedeme na 12 dní, je lepší půjčit na jeden den, nebo na víc. Od koho a kde půjčit. Jsou pumpy po cestě. Dá se půjčit hned u hotelu, nebo v blízkosti? Díky moc za odpovědi. 🙂

0
0

Ahoj,

přesné ceny v té oblasti ti neřeknu, my si skútra půjčovali v Elle a bylo to fakt levné (nevím přesně kolik, ale bylo to za hubičku). Navíc záleží i na tom, co si usmlouváš.

V každém případě ale nějaké větší ježdění na vlastní pěst na Srí Lance NEDOPORUČUJI. Sice tím člověk ušetří nějakou korunu oproti autu s vlastním řidičem (naopak to ale vyjde o dost dráž než místní autobusy či vlaky, které jsou velkým zážitkem samy o sobě), ale doprava na Srí Lance je strašná.

Pokud jste už jezdili na moto či v autě někde jinde v Asii, máte asi orientační představu, jen si k ní připočtěte doslova šílené řidiče autobusů, kteří jezdí jako cvoci a jsou pro okolní dopravu neskutečně nebezpeční. Něco takového jsem nezažil nikde jinde v Asii (a to jsem v Asii najezdil opravdu hodně tisíc kilometrů) a naprosto mne to odradilo od velkých výletů po větších cestách na Srí Lance (dělali jsme na skútru jen menší výlety a jezdili jsme po malých cestách, kde nebyl provoz).

Jezdit na vlastní pěst na Srí Lance opravdu velmi velmi velmi nedoporučuji, nestojí to za ta rizika.

Ondra, MAHALO.cz

Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .