Vyřešený
0
0

Kterou z těchto dvou destinací byste doporučili na dovolenou v Bulharsku. Oboje jsem si pročetl, ale moc nevím. U Primorska byly recenze pozitivnější, ale většina lidí psala, že je moře takové „plné chaluch“, naopak o Černomorci sem se toho moc nedozvěděl. Zajímají mě hlavně památky a pěší turistka + moře (ale není to až taková nutnost).

Skvělá odpověď
1
0

Ahoj,

já osobně bych rozhodně volil Černomorec. Je to mnohem klidnější místo, útulnější. Primorsko je jedna z hlavních turistických destinací Bulharska, takže to tam podle toho vypadá (v létě hlava na hlavě).

Z Černomorce je to blízko do Burgasu, takže prima pokud chceš kouknout do města. Žádné extra památky tady sice nejsou, ale něco málo se najde – minimálně různá muzea atp.

Co se turistiky týče, doporučuju zajet na jih do pohoří Strandja, kde je to moc hezké. Je to národní park a příroda je zde opravdu hezká.

Bezvadné je to i okolo řeky Ropotamo, bývá tady sice víc lidí, ale i tak je to pěkné místo.

Takže za mě z těch dvou určitě Černomorec, třebaže do Strandje je to trošku dále než z Primorska.

Lukáš

  • Lukáš Petříkovský
    pokud ale preferuješ noční zábavu a chceš na pláži spoustu aktivit (skútry, banány, padáky za člunama atp.), tak je Primorsko vhodnější. Těch chaluh bych se až tak nebál, ono se to může objevit kdekoli, záleží na počasí. Tímhle bych se nestresoval.
1
0

Ja byla v Primorsku a byla to fajn dovca, akorat teda fakt hodne lidi. Ale my jsme hlavne lezeli na plazi, chodili do restauracek a baru a odpocivali jsme. Me se Primorsko libi, protoze to tam zije, ale treba kamoska z neho byla znechucena kvuli velkemu mnozstvi cechu a spinavejsi plazi (prave kvuli velkemu mnozstvi lidi) 🙂 Takze asi zalezi na cloveku, co se mu libi a co ne.

Zobrazuji 2 výsledky
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .