1
0

Dobrý den,

na Vašich stránkách uvádíte fotografii (viz. příloha) byzantské baziliky Panagia Hodeghetria na ostrově Lefkáda. Fotografie a z části i popis neodpovídají skutečnosti.  Jedná se o baziliku která byla poškozena při zemětřesení a je nepřístupná (viz příloha), asi by se to mělo opravit. Můj dotaz je následující – kde je ve skutečnosti ta bazilika (nikoliv kostel) uveřejněný na Vašich stránkách. Děkuji za odpověď.

Obrázky
1
0

Ahoj, mrzet Tš to nemusí, alespoň jsem měl co dělat a nafotil hodně materiálů o klášterech akostelech na Lefkadii. Jen nějak není čas to zpracovat. Nicméně – kdyby byl zájem, časem přidám.

  • Ondra, MAHALO.cz
    Budu jen rád, Řecko jsme už dlouho neaktualizovali :)
0
0

Ahoj,

no jo, máš pravdu, nějak se nám prohodily fotky 🙁 Nechám to opravit a s dovolením u článku použiji tvou fotku, protože k tomuto místu fotku nemáme.

Fotka, kterou máme na webu, je podle mne z města Mystra – kostel (bazilika) nese stejný název, proto se nám to asi popletlo. Snad jsem to tedy rozklíčoval správně, už je přecijen pozdě a přestává mi to myslet 🙂

Děkuji za upozornění!

Ondra, MAHALO.cz

0
0

OK, samozřejmě souhlasím. Jaká je ideálně velikost fotek pro Váš web? 1000 ob delší strana a 72 dpi? Dík pátrání po té bazilice jsem objel celou Lefkádu a našel dalších 9 monastýrů poškozených a neopravených.

0
0

Tak to mne mrzí, že jsme tě takto neúmyslně naháněli 🙁 Ono těch podkladů je hromada a pak se to někdy poplete. Za možnost použít foto díky, použili jsme rovnou to, které jsi nahrál sem, takže není třeba řešit 🙂

Krásný zbytek dne!

Ondra

Zobrazuji 4 výsledky
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .