0
0

Kam v Listopadu na Kanároch. Hotel od 3* – 5 *, strava- čo odporúčate ? Polopenzia? All inclusiv ?Ktorý ostrov ?Máte niekto konkrétne skúsenosti ? Len tak , si oddýchnuť, žiadne lozenie pokopcoch, možno 1 poznávací výlet, ale hlavne peknú pláž, a solídny hotel.

Pred rokom sme boli v Novembri na Mauríciuse all incl., ale ten let !!!!Kanárske ostrovy sa zdajú ako voliteľná alternatíva ??!!

0
0

Fíha, docela těžký dotaz, protože jsi moc neřekl, co tam chceš dělat a jak si dovolenou představuješ.

Co se Kanárů týče, osobně bych doporučil vybrat ostrov, který odpovídá tomu, co tam chceš dělat (třeba Tenerife – super na chození a koukání na krásné vnitrozemí, Lanzarote – spíše na koupání na krásných písčitých plážích a k tomu možnost vidět lávová pole jeskyně, apod.) a podle toho bych pak kouknul, ze kterého letiště se tam dá dostat co nejlevněji ve tvém okolí (třeba tady od nás je to kousek do Katovic nebo Krakova, odkud tam lítají nízkonákladovky za pár korun), booknout ubytování hezky v klidu z domova a vyrazit.

Jídlo osobně řeším vždy jen snídaněmi, protože hodně cestujeme a poznáváme, takže nutnost vracet se na ubytování, protože mám zaplacené obědy nebo veřeče, je hrozně omezující. To si raději zajdu pokaždé jinam, vyzkouším více kuchyní a nejsem fixovaný na hotelovou restauraci, kde když mi nechutná, mám smůlu.

Pokud chceš ale all inclusive, vyloženě si jedeš odpočinout a válet se u oceánu/bazénu a případně udělat jeden dva výlety, tak pak můžeš na Kanárech vyrazit kamkoli, protože všude to bude z tohohle hlediska OK. Čili pak už jen vybrat nějaký dobrý hotel – koukni sem (ubytování sobota-sobota, 1. týden v listopadu, cena za pokoj pro 2 s all inclusive ve velmi dobře hodnocených ubytováních s bazénem). Jen teda pozor na to, že v listopadu tam už bude nejspíše studený oceán (ostatně on nebývá extra teplý ani v létě).

Kanáry jsou velmi příjemná a stále ještě levná destinace, kam se dá dostat jednoduše, relativně rychle a kde je super turistické zázemí, takže je to určitě dobrá volba. Kdybych volil já, jedu na Tenerife, koupím si letenky s nízkonákladovkama, (kdybych chtěl být cestovatel) rezervnu si ubytko na první noc přes internet a další noci řeším na místě. Jelikož už ale jezdím s dětmi, tak bych si rezervoval na pár nocí ubytování na jedné straně ostrova a dalších pár nocí na druhé straně ostrova. A kdybych měl víc času, tak bych si nakombinoval více ostrovů 🙂

Nevím, zda jsem ti aspoň trošku pomohl, snad jo 🙂

    • Guest
    • před 6 roky
    Ďakujem. Super info. Určite pomôže.
Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .