0
0

Dobrý den, prosím o informace ohledně ceny za jídlo a služby. Děkuji

0
0

Ahoj Dášo,

na základě tvého podnětu jsem zjistil, že jsme na webu neměli přesné informace, tak jsem hned doplnil článek Měna a ceny v Dominikánské republice, takže už tam najdeš vše potřebné včetně orientačních cen v Dominikánské republice.

Pokud bys potřebovala cokoli dalšího, ozvi se mi 🙂

Měj se krásně a dovolenou v Dominikáně si moc užij, je to nádherná země!

Ondra, MAHALO.cz

0
0

Potřebuji informace ohledně Dominikánské republiky, jak je to se stravováním, když si budeme vařit popř. chodit na jídlo cenově, kolik stojí zapůjčení auta, motorky, popř.ceny výletů. Zajímají mě základní informace ohledně pobytu / 07. 2016/ Děkuji

0
0

Info o cenách viz článek, který zmiňuji v předchozím příspěvku, máš tam i orientační ceny v restauracích a na tržnici.

Co se nájmu auta/motorky týče, ceny se dost liší podle středisek, já osobně bych rozhodně doporučil auto, motorka je spíše jen na ježdění po okolí, Dominikána není zrovna malý ostrov (a to říkám jako člověk, který na skútrech na různých kontinentech najezdil přes 20 000 kilometrů). Na ceny se podívat a případně rezervovat si auto v Dominikánské republice můžeš i přímo na našem webu na https://www.mahalo.cz/dominikanska-republika/autopujcovna-dominikanska-republika.html. Rezervace u nás má tu výhodu, že máš podmínky půjčení k dispozici dopředu, můžete si je v klidu přečíst, navíc budeš mít k dispozici možnost všech potřebných pojištění (pokud budeš auto zařizovat na místě, musíš si na vše dát velký pozor) a výhodou je i zázemí velké zahraniční firmy, která půjčení auta zajišťuje. Vřele to doporučuji.

V některých letoviscích (v těch malinkých) se auto a motorka někdy nedá půjčit vůbec, navíc tam rádi v hotelech „straší“ turisty tím, že mimo hotel nemají raději chodit atp.

Nebál bych se toho, ale byl bych obezřetný, přecijen Dominikánci jsou národ chudý a nějaká míra kriminality zde je okolo turistických letovisek je (čím dále budeš, tím příjemnější lidi budeš potkávat).

V každém případě buď v klidu, užiješ si to!

Ondra, MAHALO.cz

Zobrazuji 3 výsledky
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .