victoria.jpg
3.10 (5 recenze)
Cihlářská 647/26, Brno

Cestovní kancelář Victoria (firma má oficiální název Ing. Ladislav Jarý neboť se jedná o fyzickou osobu) vznikla již v roce 1991 a je tak tradiční českou cestovní kanceláří se zavedenou a léty prověřenou nabídkou služeb.

Zaměřuje se na zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací, přičemž pořádá zájezdy jak v létě tak v zimě. Mezi letní destinace, do kterých se s cestovní kanceláří Victoria (Ing. Ladislav Jarý) můžete vydat, patří Itálie, Francie, Řecko, Chorvatsko a Rakousko. Lyžování vám pak Victoria umí zařídit v Itálii, Francii a Rakousku.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Velká spokojenost
4.2( Komunikace 5.00 | Doprava 0.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jezdíme s „Viktorkou“ už řadu let (hlavně Chorvatsko a itálie) a za tu dobu si nepamatuju jediný problém, který bychom museli řešit. Jasně, jezdíme autem, takže možná spousta potenciálních problémů odpadá. Na místě nijak extra nevyužíváme delegáta (auto máme, takže nepůjčujeme, a jezdíme sami i na výlety takže výlety taky nekupujeme) a v podstatě tak od cestovky chceme jen mít kde spát, co jíst a být k dispozici v případě potíží. A to nám Victoria vždycky splnila na jedničku. Určitě s nimi budeme spolupracovat i do budoucna, však už plánujeme letošní dovolenou, tentokráte to bude zase naše milovaná Itálie! 🙂

4 z 5 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Skveli delegati
4.3( Komunikace 5.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 5.00 | Strava 3.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jeli jsme loni do Italie a tak jsme si pres CK Victoria zajistili ubytovani. Vsechno probehlo v poradku a pokyny nam prisly s dostatecnym predstihem dokonce bez urgovani coz nebyva v CR zvykem. Byli jsme velice spokojeni a urcite jejich sluzby vyuzijeme znova.

1 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
:-(
2.8( Komunikace 3.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 2.00 | Strava 3.00 | Delegát / Průvodce 3.00 | Odpovídalo nabídce? 3.00 )

Vybrali jsme si bungalov, který se nám předloni líbil. Paní v CK říkala, že nám jej zajistí, že to sice není jisté, ale že to zvládnou. Samozřejmě jsme pak bydleli jinde 🙁  Pro nás to bylo zklamání…

  • Ondra, MAHALO.cz
    Pokud CK nemůže tuto službu garantovat a nebere za to od klientů peníze, tak ji asi nelze úplně mít za zlé, že se to nepodařilo zajistit. Určitě doporučuji, pokud jsou pro vás tyto věci tak důležité, jet s cestovkou, která vám to je schopna garantovat, protože jinak budete riskovat zklamání, a to je prostě zbytečné. Cestovce bych to v tomto případě opravdu nedával za zlé.
Stálí klienti
4.2( Komunikace 5.00 | Doprava 0.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Jsme stálí klienti CK Victoria a nemůžeme si stěžovat. Pokaždé všechno zajištěno jak mělo být. Za ty peníze je to krása, nechápu, že se jim to vyplatí 🙂

Nepříjemný zážitek

Dobrý den,

chtěli by jsme s Vámi podělit o zážitek z dovolené s cestovní kanceláří Victoria. Cestovali jsme do Chorvatska na ostrov Hvar. Bohužel už možná úplný prvopočátek výběru dovolené v pražské pobočce nás měl asi upozornit, že vše nebude ok. Paní na pobočce těžce neochotná, ve finále nám zkompletovala nabídku, kterou nám měla poslat emailem k potvrzení a uhrazení. Bohužel druhý den večer jsme již museli kontaktovat callcentrum, jelikož žádná objednávka nepřišla a nakonec jsme zájezd objednávali telefonicky. Super, když si vezmete v práci dovolenou na osobní vyřízení a pak to řešíte v osm večer po telefonu z domova. Tím jsme mysleli, že veškeré komplikace končí. Na dovolenou nás odjíždělo šest, pět lidí vlastní dopravou, jedna osoba bohužel autobusem, nástupní i výstupní místo měla v PRAZE. Po příjezdu do destinace osoba cestující autobusem čekala cca 6 hodin na ubytování. Strašný, ale za vidinou odpočinku v teple to člověk nějak vytrpí. Průběh pobytu byl fajn, snad i v tom směru, že jsme nepotřebovali žádné služby delegáta, tudíž nebyla možnost velkých problémů. Každopádně celkem fajnový pocit z klidné dovolené absolutně zabila cesta zpět autobusovou dopravou, po které je člověk zralý na další dovolenou doma, aby se vůbec aklimatizoval.

V den odjezdu jsme opustili ubytování v 9 hod. ráno tak, jak bylo uvedeno v pokynech před odjezdem s tím, že autobus měl vyjíždět z destinace ve večerních hodinách. Autobus odjížděl z ostrova cca ve 21:15, ve 23:00 měl najíždět na trajekt do Splitu. Už neskutečná neochota řidičů autobusu byla šokující. Nazpět jeli dva autobusy cestovní kanceláře, zasedací pořádek možná měla delegátka, ale řidičům to zřejmě bylo jedno. Po zjištění, že autobus ještě vyzvedával další klienty ve Slovinsku, který si neměli kam sednout, nepochopíte, jak můžou vzít více lidí než je míst k sezení. Bezpečnostní přestávky byli asi dvě a to na místech, kde nebyli záchody ani možnost koupit si cokoliv k jídlu nebo k pití, což by se člověku po X hodinách cesty celkem hodilo. Už po takovém zážitku toho máte dost. Bohužel konečný šok přišel ve chvíli, kdy autobusy přijeli do Brna s tím, že dále nejedou. Do nějakých měst klienty rozvezl microbus, nicméně jedna osoba měla být odvezena až do Prahy. Řidič autobusu jí řekl, že tam už oni nejedou , vytáhl pro ní zaplacený lístek na vlak do Prahy na hlavní nádraží, nějaký pán jí odvezl do Brna na nádraží a nazdar. Tudíž cca v neděli v 16 hod. cca po 19 hodinách jízdy autobusem se 70 letá paní ocitla absolutně sama v Brně na nádraží. Naštěstí neměla kufry. Do Prahy dorazila v 19:20, jelikož i vlak měl nějaká zpoždění. Své ubytování opustila den předem v sobotu v 9 hod. ráno!!!!!!!!!

Chování této cestovní kanceláře bohužel žádnou úroveň nemá. Absolutně nechápu, jak může být klient posazen na vlak, když má zaplacenou dopravu do Prahy na autobusové nádraží, z kterého odjížděl.

Gesto, že klientka dostala do ruky již předem zakoupenou jízdenku na vlak je o to více šokující, že už s tímto scénářem bylo počítáno, jen o tom bohužel cestovní kancelář NEINFORMOVALA SVÉHO KLIENTA.

Po takovéto zkušenosti doporučujeme tuto volbu cestovní kanceláře pro mladé cestující bez dětí, opravdu vytrvalé a dobrodružné zájemce.

S klidným vědomím a svědomím bývalí klienti Šmejkalovi

Zobrazuji 5 výsledků
victoria.jpg před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek